Hani bazı insanlar başarılıdır.başarılı diyede hep şımarıyorlar.sizce haklılarmı yoksa değillermi?

hani bazı insanlar başarılıdır.başarılı diyede hep şımarıyorlar.sizce haklılarmı yoksa değillermi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şımarmak haksızlıktır.Allah yahudileri kutsal seçti diye böbürlenmişler, Allah da lanetliler olarak kutsamış sonra onları.Şöyle söyleyeyim, şımarık insanı Allah sevmez.İnsanlar aşırı derece sempatik olunca şımarmamaları elde değildir.Ama haklı değillerdir onlar hatta bunun farkında bile değillerdir, sıradan gelir onlar için böyle olgular.Size göre şımarıktır ( bana göre de öyle ) ama bazı insanlar bunu ilk bahsettiğim gibi sempati yeteneği olarak görürler, zeki olan insanlar kendilerini ders dışında bazı aktivitelere atıyorlar, çok konuşmak ve spor yapmak gibi ama mantıklı düşünürsen, bir insanın şımarıklığı ne parayla, ne ders çalışmayla ne de tembellikle asla ölçülemez yapı meselesidir bu.Sen çok çalışırsın başka şeylere ayırırsın önemli vaktini ama o gevzeklik yapar bir bakarsın 90 almış sen ise 80 almışsın şaşar kalırsın, Allah vergisi bu canım hiç sıkma canını.Böyle haksızlıklar çok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başarılı bir insanın az da olsa şımarmaya hakkı var diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey kuzenlerim var babaları hiç haçlık vermedi hep kötüledi bizlere ama adalar hepsi o zamalar üniverste mezunu oldu doktora yaptilar ve bir kuzenim daha var övdüler övdüler adam 30 yaşına geldi hallen okulunu bitiremedi

0|0
    0|0
  • her basarinin bir adim otesi vardir

0|0
    0|0
  • Kibirli ve kendini beğenmiş insanlar ibreti alemi hak ediyor

0|0
    0|0
  • kalkan götleri indirmişizdir her zaman.

0|0
    0|0
  • Aşırıya kaçmadan başarılarının övülmesi lazımki işlerine daha iyi motive olsunlar

0|0
    0|0
  • Çalışan her zaman kazanır,İyi yapıyorlar hemide haklılar

0|0
    0|0

• Haklılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...