Sizce Galatasaray 8 puanlık farkı kapatıp şampiyon olur mu?

puan farkı kapanmaz diye bir şey yok kapanabilir galatasaray zor maçlarını içeride oynayacak avantajlı diyenler var

0|0
7|31

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyonluk adına erken konuşmak bence uğursuzluk getiriyor ben şahsen ligin sonuna kadar Galatasaray şampiyon olacak demeyeceğim ama olabilir diyeceğim her zaman ligin gidişatı çok önemli Beşiktaş,Kasımpaşa daha çok puan kaybeder Fenerbahçe ile çekişmeli bir tablo göreceğiz bence 2.yarı ama biz hala şampiyonluğun büyük adayıyız ve 4.yıldız gibi bir hedef varken inanılmaz derecede mücadele edip maçlarımızı kazanmamız lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Ben de aynı görüşteyim, ikinci yarı, puan farkını kapatarak, Galatasaray'ın yirminci şampiyonluğunu, 2014 te kutlayacağına inanıyorum..

1|0
    0|1
  • tabi ki Galatasaray için Türkiye ligi kumda oynamak gibi bişey 8 puanda çocukları eğlendirdi işte ama şampiyon yine Galatasaray Galatasarayın olduğu yerde imkansız yoktur

2|0
    0|1
  • Roberto Mancini, Manchester City'nin menajeri iken ligin son 6 haftasında 8 puan farkı kapatıp şampiyon olmuştu. Yine olacak. Kaldı ki 6 değil 18 maç var.

2|2
    0|2
  • Zaten bütün takımlar da gs sampiyon olsun diye bekliyor. kasımpaşa var bjk var ts var. dah saymayayım. 15 senedir 6 puan ya da 4 puan en az 2 puan cepte gidioz

karabük yendi diye heveslenenler tek tek ortaya cıktı

0|0
    0|1
  • Kapatılmayacak fark değil, kadro olarak şampiyonluğun favorisiyiz, Ama kadro oynamıyor tam olarak doğruya doğru.

Kapasite var, mesele oynamayan oyuncuların oynaması.

cut.

0|0
    0|1
  • 2.yarıdaki önemli maçların hepsi evimizde sadece derbiler değil.

1|0
    0|1
  • Patlıcandan reçel oluyosa, Galatasaray'dan da bi' şeyler olur elbet..

0|2
    2|2
  • gruptanda çıkamaz diyorlardı fenerlileri öttüre öttüre çıktık bunuda yaparız Galatasaray zoru sever

2|1
    0|2
  • Olur bence birkaç transfer yapılırsa devre arası.

0|0
    0|0
  • kapatırız tabi hem fark 8 değil 5 :)

1|0
    0|0
  • ara transferde 2 ya da 3 iyi oyuncu alırsak her türlü şampiyon oluruz şikebahçeye inat yinede cimbommmmmm

1|0
    0|1
  • Şimdi şöyleki Ersun Yanal'da şöyle bir sıkıntı var adam aşırı yükleme yapıyor. Yani Fenerbahçe'nin son dakikalarda gol atması başarı değil tehlike demek 2.devrede Fenerbahçe'nin aşırı düşüş gösterme olasılığı çok yüksek çünkü yavaş yavaş oyuncuların hepsi sakatlanacak. Ancak bana kalırsa Roberto Mancini'de pek iyi bir teknik direktör değil yani şampiyonluğu 3 büyüklerden biri alamayabilir.

0|1
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak; tabikide şampiyonuz yineeeeeeeeee

1|1
    0|1
  • daha önce yapmış gs arka arkaya 4 sene şampiyon oldugfumuz zaman ve mancini city yi 5-6 mac kala 8 puan farkla şampiypon yaptı

0|0
    0|0
  • bu sezon şampiyonluğu kimselere bırakmayız :)))

şampiyon fenerbahçem

0|1
    1|2
  • Hiç güleceğim yok tu

0|2
    2|2
  • canım yaa:))

0|1
    1|3
  • Olur fenerliler bu yüzden uyuz oluyorlar 6 gol atılar ama önemli olan sonuç istersen 100 tane gol at kupayı kim aldı ona bakın

0|0
    0|1
  • Hayaller aleminde yaşamayalım.Bu sene şampiyon belli... Puan farkının en az 15 olmasını bekliyorum.

0|0
    0|1
  • fenerbahcem bu dkdan sonra bırakmaz kupayı ayriyetten gsnin 3 kulvarda gitmeside bir etken tabi yani rüya kurmaya devam edin :) belki bir gün gerçekleşir

0|0
    0|0
  • kapatıcak ve şampıyon olucak 8 puan dedıgın nedırkı :) eskısehır galatasaray sivasspor gibi zorlu deplasmanları var fenerbahçenın

0|0
    0|1
  • Neden olmasin?

0|0
    0|0
  • Bence olamaz ;)

0|1
    0|0
  • Sorudan çok foto dikkatimi çekti kimin fotosu o kız çok etkiledi beni :)

0|0
    0|0
  • Bence Fenerbahçe arenaya 13 puanla gidecek varmısınız iddasına :)

0|0
    0|0
  • bilemicem bekleyelim görelim :)

0|0
    0|0
  • galatasaray bitti demeden hiçbişey bitmez ben 4. yıldızı takacağımıza inanıyorum

0|1
    0|1
  • tabı canım nıe kapanmasın

bır kac yeni transferle 8 puanlık farkı çilek niyetine yersiniz siz ^.^

0|1
    0|1
  • Fenerbahçede ayı oynatmayacak tabi

0|1
    0|4
  • yav he he ne oldu ŞampiYooooN FenerBahçe Bağırın ulan En Büyük Fener Diye :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• İnşallah. ..

1|2
    0|1
  • Galatasaray bitti demeden hiçbir şey bitmezz. tabii fenerinde puan kaybetmesi gerekiyor. eğer kaybederse Şampiyon olabiliriizzz

0|1
    0|1
  • tabi sampion olcz :D

1|1
    0|1
  • Bu sene sampiyon biziz insallah ..(bosuna heveslenmeyin ) :D

0|1
    1|1
  • Fenerbahçe'nin eli armut mu topluyor?

0|1
    2|2
  • Sampiyon oluruz, Sabriye guveniyorum!