Bir erkek sevdiği halde.....

1 yıla yakın süredir bir ilişkiniz var. Başlarda sizi romantik tavırlarıyla bulutların üzerine çıkaran sürprizler yapan daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri yaşatan bir erkek. Ama bu durum ne yazık ki 5. aydan sonra değşiyor. Yerini kıyafetinizden tutun da arkadaşlarınıza kadar karışan bir erkek alıyor. O romantık düşünceli erkek ^pufff^ diye uçup gidiyor. Siz onun her dediğini yapıyorsunuz ve birgün şans eseri sizin bir arkadaşınızı ekliyor faceden. arkadaşınız durumu size bildiriyor ve şifresini alıp siz konuşmaya başlıyorsunuz. Sevgiliniz durumdan bir haber. bu arada sizin hala herseyınıze karısıyor ilgi alakası hala üzerinizde. Şımdi biri söylesin bana bu erkeğin amacı ne? Bu tarz baskılar kurarak sizi bıktırmak soğutmak ve ayrılmanızı sağlamak mı yoksa siz (sevdiği kadının) yeri ayrı diğerleri eğlence laylaylom mu?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana karışmasının tarifini sahiplenmeyle yapabiliriz, bu rahatlığında seni elde ettiğini garantilemiş olması içgüdüsünün varlığı kesin. Diğer facebook meseleside hiç bişey çağrıştırılmaz gözü dışarda olan dışardadır, sende bulamadığı bişeyleri arıyodur ya da sende bulduklarından artık sıkılmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence yasadığın iliskide güvensizlikler baslamıs ve birbirinizi anlamamaya gayret eden tipler haline gelmissiniz. Bir erkek romantikligin ardından degisip senin herseyine karısarak seni bu seylerle oyalayarak baska iliskilere yelken acmak istiyor ama sen anlamayasn diyede sana ilgi gösteriyor yani yedekte herzaman seni bekletiyor...bence bu..

0|0
    0|0
  • kiskandigina gore ciddi dusunuyor olabilir. ask adama herseyi yaptirir. ben hic asik olmadim ama cok hoslandigim bir kiza cafede bakip gulumsedigi icin bir cocugun diz kapagini kirmistim.. herneyse bence buyuk ihtimal seni cok seviyo..

0|0
    0|0
    • peki başkalarıyla neden konuşuyor gizli gizli

• orasi hakkinda bircok yorum olabilir mesaj iceriginde ne vardi biliyomusun?

• hayat zaten kısa ortalama ömür 70 sene 20 yaşına kadar saftirik şekilde yaşıyoruz 50 den sonrasıda malum .. askerlik okul dershane derken ... yani geriye kalan az bir zamanı ilelebet senin triplerine harcayamaz kimse .. tripler nazlar bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • drop nirdesin sen yaw :/

0|0
    0|0
  • Seni seviyordu eskiden... Şimdi ise deli gibi seviyor... Hala anlamadın mı ?

0|0
    0|0
    • nasıl bir sevgi bu. başkalarıyla konusarak elıne ne geçiyor seven insan yapamaz bnu

• seviyorsan böyle kabul et diyorsun.

• Canım arkadaşım,sevgisinden ve sadakatinden eminsen neden olmasın... Ama bu ikiliden şikayetin varsa zaten anlamı yok hiçbir şeyin...

• bence abaza önüne gelene asılıyor.yani amacı kısa süreli ilişki.bana öyle geldi ki erkeklerin ne düşündüğünü anlama konusunda iyi olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • arkadşını tanımadan eklemişse şans eseri ozaman gözü dışarlarda demekki..artık senide beğenmiyor..yada sen cepte dururken kendine başka avlar peşine düşmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçeceksin o işleri ''Diğerleri laylom, sense benim sevgilimsin.'' sözlerini. Boş iş onlar.

Gözüm biz o erkeğe karakter yoksunu deriz. Dar beyin deriz. Afedersinde KÖYLÜ kafası gördüm ben o erkekte.

Resmen kendine bağlamış, çekmiş, etkilemiş. Sonra ''Ohh bu kız artık bana bağlandı şimdi bu benden kolay kolay vazgeçemez. Artık istediğimi yaparım emrimi veririm. Bende keyfime bakarım.'' der. Kimseye kendini ezdirmeyeceksin. Kimse için değişmeyeceksin. Bir erkek seviyorsa olduğu gibi sevmeli. Değiştirip kafasında canlandırdığı kız modeli yaratarak değil. Ve ben sevdiğine de inanmıyorum. Seven erkek, sevgilisinin arkadaşını eklemeyecek. Gerekirse sosyal medyadan uzak kalacak.

O işler mazide kaldı neymiş miş ''Onlar eğlenilecek kızlar, sense benim sevgilimsin.'' Yerler öyle işi. Kızdada kafa varsa bırakır, ayrılır.

0|0
    0|0
  • canım takma bunları bence sorun etme şimdi kim dört dörtlük bu hayatta ki sevgi ayrıdır tabi ama her erkek böyle işte aldatıyolar ama onlar aldattklarının farkına varmazlar çapkınlık derler öyle işte her neyse bence sen bu olayı fazla büyütme hiç bir erkek sadece bir kadında ve ya kızla konuşmaz illaki oluyo böyle her erkekte.. inşallah mutlu olursunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...