Alex Telles iyi bir Transfermi Sizce?

Videolarını izledim gayet iyi bir oyuncu gibi görünüyor ama ben kararsızım sizce doğru bir transfermi?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence iyi bir transfer değil iyi diyenlere bu oyuncunun kaç maçını izledin diye sorsan 1 tane maçını bile izlememişlerdir videolarını izleyipte futbolcunun iyimi kötümü olduğunu anlayamazsın ben size Amrabat´ın bir tane videosunu atarım adama hayran kalırsınız ama malasef Amrabat bir hayal kırıklığı ayrıca Brezilyadan futbolcu transfer etmek risklidir.

Ben olsam sezon sonuna kadar Riera ile devam ederim bu sene oynadığı her maçta formanın hakkını veriyor sezon sonunda ise Kolarov ya da Coentrao için bütün şartları zorlarım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lig maçlarında sarsılacağını düşünüyorum, sonuçta burası Brezilya Ligi değil ve ligimizi biliyoruz. Uyum sağlayabilir, ama ne kadar sağlar bu önemli. Uyum sağlayabilirse çok katkı sağlayacaktır.

cut.

0|0
    0|0
  • Asla bir Alex değil link

0|0
    1|3
  • iyi transfer.

1|0
    0|0
  • bu yönetimin kolay kolay yanlış yapcağını tahmin etmiyorum isteniyorsa iyidirde sana sormadan nasıl böyle transfer yaparlar bak aklında kuşku varmış :)

0|0
    0|0
  • Hep soylerım Crıstıan Ansaldı veya Martin Olsson alinabilirdi

0|0
    0|0
  • Takıma uyum sağlamasını beklemek lazım. şuan konuşmak için erken.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok ama alex brezilyanın en iyi sol beki dediğine göre iyidir

0|0
    0|0
  • zamanla anlaşılır Brezilyalılara belli olmaz

0|0
    0|0
  • takıma uyum sağlarsa her türlü gideri var

0|0
    0|0
  • Türkiye çok yetenek yedi, inşallah çok iyi olur

0|0
    0|0
  • çok iyide olabılır çok kötude brezilyadan türkiye gibi bir ortama gelıyor sonucta :)

0|0
    0|0
  • Bence iyi bir transfer =)

0|0
    0|0
  • Gereksiz transfer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolarov,John Terry de çok konuşuldu zamanında bu oyuncular gelse çok daha faydalı olurdu,

Kulübümüzün Brezilyalılarla arasının çok iyi olduğu söylenemez her an fos çıkabilir ama ben kendisini tanımıyorum ve genç bir yetenek olduğu için uyum sağlayamama durumu da olabilir tabi iş Mancini'ye kalır iyi bir sistem de ona da iyi bir yer verirse başarılı olur ancak eğer gelirse göreceğiz yeteneklerini zaten umarım başarılı olur

0|0
    0|0
  • galatasaray yaş tahtaya basmaz

0|1
    0|2
Yükleniyor...