Bir kızın hoşlandığını nasıl anlarız?

Bir kızın hoşlandığını nasıl anlarız? Çok samimi konuşup da ardından erkeklere seni dostum, kardeşim olarak görüyorum diyenler için ve benim de başıma geldiği için sormayı tercih ediyorum? nasıl belli edersiniz hoşlandığınızı kızlar?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgisinden anlarsın telefondan mesajlaşıyormusun eğer seni dost olarak görüyorsa 20 dakkan 20dakikaya mesaj atar oda kısa kısa tamam evet gibi tarztan şeydir çünkü osırada mesaj yetiştirmek olduğu bir sürü erkek dha avrdır :D ama sana 2-3 dakikada okur okumaz hemen yazıyorsa ve uzun uzun kelimeler kurup detaylı anlatıyorsa burasıda çok önemli bir noktadır

ozaman umutlanabilirsin işte :D

0|0
    0|0
    • O zaman baya umutlanıcam ama. sevgilisi oldugu aklıma geldikçe o umut kırılıyo. ama vazgeçmemeye çalışıyorum.

• Hayır. sevgilisinden ayrıldıktan sonra böyle sevgili gibi bir ilişkimiz oldu ardından eski sevgilisine geri dönüş yaptı da :((

• aman otür tiplere hiç bulaşma bence :) sana yararı olmaz

• Bi kız hoşlanıyorsa zaten o oğlanla konuşmak ister gizli gizli bakar :) Bak Mesala kızı yanına çağır gel bir falan de gelirken yüzünde bir sırıtma varsa hafif bir hoşlanma vardır bence :) Sen başka kızlarla konuşurken sana çaktırmadan bakıyorsa veya oda gelip hemen yanına konuşmaya başlıyorsa hoşlanıyor olabilir. Ama tabi bunlar illaki hoşlanıyor anlamında değil bende bir kızım. Bazı kızların bunlar doğal hareketleri sevip sevmediğini ayırt etmek senn elinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...