Bayanlarda leopar desen ve leopar topuklu ayakkabının seksapaliteyi çağrıştırdığı doğru mu?

Leopar desenli elbiseler, kıyafetler, topuklu ayakkabıların seks köleliğini temsil ettiğine inanıyor musunuz? Hayır ona göre şimdi en sevdiğim leopar desenli platform topuklumu atacağım da. Saygı çerçevesi içinde yapacağınız yorumları bekliyorum.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yok atacak kadar değil. Seksapel kıyafetler sadece leopar desenlerle belirlenmez renklerlede belirlenir ve bu modanın getirdiği bişey. Sen bunlara kulak verip hiç bişeyini atma sapkınlık olarak bakan öyle görür kimseye göre davranma sen onu o şekilde giymediğini biliyosun buda sana yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sadece kadınlardan soğumam için bir sebep.

0|0
    0|0
  • Heyecanlandırdığı kesin bir şey.

cut.

0|0
    0|0
  • eski yorumlarımıda biliyorsun bence hiç bulaşma.. bize itici geliyor .. öyle giyinen kızları kaçık avcı gözüyle bakıyoruz :)

0|0
    0|0
    • ooww hemen geri vites yapıyorum :D İnanır mısın 2 3 yıl önce leopar tayt giyiyordum topuklu ile birlikte Tunalıda arkadaşımla görüşmeye gidiyorum baktım bir tane travesti de karşıdan geliyor aynı tayt :D Paçoz misali :D Yerin yarılmasını dileyip yerin dibine girmek istedim. O andan sonra eve gidince tayt cont :D

• hahahah ya pişti olunur ama travestiylede olunmazki heheh:D

• şömineye ateşe attım :D

• Seks kölesi diyerek sen saygısızca konusmuyo musun?

0|1
    1|0
  • Ben çokta zannetmiyorum. Göze göze batırılmıcak şekilde değilse tabi. Bazen bazılarına çok yakışıyo ama çoğu zamanda çoğu kişiye yakışmıyo ve yanlış çağrışımlar yaptırıyo.

0|0
    0|0
  • bence giyeceklerini insanların ne düşündüğüne göre seçme .senin hoşuna gidiyorsa başkalarına takılma bence:)

0|0
    0|0
  • link

Sence ?

0|0
    0|0
  • Severek kullanmaya devamet :)) acabaları sil hafızandan :)

0|0
    0|0
  • Atma yahu yazık değilmi :) şahsen ben inanmıyorum sende inanma:)

0|0
    0|0
  • hm o zaman butun hayvanların leoparları kovalaması gerekior gibime gelıor eşege leopar derisi giydirsen esek gene esektir bence :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir etiketi olduğu doğru kim ne derse desin ama tabii ki insanlar zevkleri doğrultusunda yaşadığı ortam, çevre elveriyosa giyer

0|0
    0|0
  • bu konu göreceli bir kavrama giriyor yahu :D kimisi çekici bulur kimisi bulmaz..belli olmaz yani

0|0
    0|0
  • Modacılar o hale getirdi... Algı yönetimi arkadaşım biliyorusn...

0|0
    0|0
    • Evet nası idrak ederlerse artık. Bakan gözle alakalı.Görüş meselesi.

• Elbette... Ama bizleri dünya modası yönlendiriryor sanırım bunu da inkar edemezsin değilmi bal dudaklı :)

• Oldukça itici.

0|0
    0|0
  • vücut düzgünse, çuval giyse de yakışır kadına

0|0
    0|0
  • öyle bir kadınla asla sevişmem

ördeğe tecavüz eden adamdan ne farkım kalır ki o.O

cayırt

0|0
    0|0
  • valla güzelim aklıma direk nuri baba ve banu ablamız geliyor hoş değil yani:)

0|0
    0|0
  • o leopar desenli seylerden öylesine iğreniyorum ki

0|0
    0|0
  • hiç bişi anlamadım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Avamlık gibi geliyor bana.

Öyle kıyafetin ya da aksesuarın bir kenarında hoş durabilir ama her yer leopar hoş değil.

Bir de sarı saç ve kırmızı rujla birleşince erkek olsam kalkmaz =/

0|0
    0|0
  • leoparı bende severim. ama ne demişler herşeyin fazlası zarar , leoparında fazlası zarar . kararında olursa seksi olursun abartınca fikirtepeli cevriye gibi çıkarsın ortaya dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0
  • bende severim leopar seksilik ne alaka normal bir şey işte

0|0
    0|0
  • ilkel dönemlerdeki kadınları çağrıştırıyor. vur kafasına götür mağaraya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...