Fenerbahçe şampiyon olur mu?

fenerbahce ankara gunucu yendikten sonra

gayse yi de yenip sampiyon olacakmıs

sampiyon olur mu sizce?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Sampiyon olur mu olmaz mi bunu görücez ama gönül elbet ister ki sampiyon olsun :)

2|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• hayallerde evet

3|2
    4|0
  • aykut kocaman uefa kupasını alınca napar?

playstation'u kapatıp yatar.

ona benzemiş bu dfjgndkjfgd

puan farkı 9. bu sene de şampiyon olduğunuzu sanırsanız kendi rekorunuzu kırıcaksınız. üst üste 3 sene şampiyon olduğunu sanan takım diye rekorlar kitabına giriceksiniz.

0|0
    2|0
    • kına yakarsın sende.

• şunuda ekliyeyim eğer gerçekten şampiyon olmasaydık yani dediğin gibi 3 sene şampiyon oldugumuzu sansaydık elimizde kupamız olmazdı;) kanıtlanan hiçbirşey yok somut şeylerle gel,hayal dünyasında yaşama.

• her zaman ki gibi "şike" yaparlarsa olabilir onun dışında aslaaa.. Şampiyon Galatasaray ♥

1|0
    3|2
    • $ike dedinde aklima adnan polat geldi :)) kendi takimindan hic haberin yok anlasilan, biraz ac haber seyret.

• sudesu haha 6 haziranda görüsürüz $ikenin baba takimi gs haberin bile yok :D:D:D 6 hazirandan sonra seninle görüsücez

• Adnan Polat 1 milyon doların hesabını veremedi. Yakında 2006 sezonunda Gsnin şampiyonluğu içinde dava açılacak. Bakalım o zaman başkasına şikeci diyebilcek misiniz ?

• Yanlış anons. :D

3|2
    3|0
  • ohoo her maçımız gsyle olsa her sene şampiyonduk zaten:) gs gibi yüzlercesi gelsin şampiyonuz.

0|0
    5|3
    • her maçımız gs ile olsun şike yapmamıza gerek kalmazdı diyosun.

inşallah bu sene satın almadığınız bir hakem yönetir maçı.

• şu yazdıgımdan anladıgın o mu gercekten? hayır bukadar saf olamassın. o yönetir yada bu yönetir seni ilgilendirmez ,)

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçeli olarak Gs favoridir diyorum. Bunu da Fenerbahçenin bu sene üzerine oynanan oyunlardan olduğunu belirtmek istiyorum. Gs'yi el birliğiyle şmapiyon yaptılar. Lugano-Dos-Santos-Niang-Emenike şu 4 futbolcuyu satmak zorunda kalmasaydık şu anda Galatasaray'ın bulunduğu noktada Fenerbahçe vardı. Bunu bütün Gs'li arkadaşlarımda kabul ediyor. Biz Fenerbahçe olarak engellere rağmen zorluklara rağmen şampiyonluğu sonuna kadar kovalamak. Önce 17 Mart'ta Gs'yi yenip moral depolamak. Sonra Play-off'a kadar olan 3 maçıda kazanıp puan farkını kapatmak. Puan farkı 6 olsa. Play-off öncesi puanlar 2'ye bölünceği için puan farkı 3 olcak. Play-off'ta herşey belli olcak. Tabii ki daha önce söylediğim gibi favoriyi Gs'yi görüyorum malum nedenlerden dolayı. Fenerbahçe çok büyük motivasyon birlik ve beraberlik sağlarsa bir süpriz neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bugün Gençler birliği maçımız var..Yenersek gene puan farkı 9 olucak..Fenerbahçe bizi yendi desek düşücek fark gene 6 ya..Yani sen neyin şampiyonlugundan bahsediyosun gözüm ?

0|0
    0|0
  • sanmıyorum galatasaray şampiyon demedi demeyin

2|1
    3|1
  • Bir bjk li olarak şampiyon gs diyorum

1|0
    0|0
  • İnşallah şampiyon olur.

1|0
    0|0
  • gekas attı 3 olduu:))

0|0
    0|0
  • biz göremeyiz :D

0|0
    0|0
  • trabzon playoflara kalmazsa olur

0|0
    0|0
  • küme düşmüş a.gücünü yenip gaza gelmek bu olsa gerek :)

0|0
    2|0
    • yıllardır yendigimiz gsyi yenince bile seviniyoruz bunada şaşırmamak lazım diye düşünüyorum.

Yükleniyor...