Tarık çamdal ve galatasaray aralarında gizli imza atıldığı resmen duyuldu etik mi bu yapılan transfer?

galatasaray tarık çamdala imzayı attırmış tarık kadro dışı kalmış süresiz galatasaray öyle olmaz böyle olur mu demek istedi alper transferinden sonra

Güncellemeler:
ESKİŞEHİRSPOR'DAN AÇIKLAMA

"Tarık'ın Galatasaray ile görüştüğü ve bu kulübe imza attığını duyduk. Galatasaray'ı kınıyoruz"

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tarığın para sayma görüntüleri varsa şikedir bu bence ama yakışır

2|1
    2|5

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu her sene bayern münih yapıyor hala neyi konusuyorsunuz siz. ? Adamlar sezon sonu sözleşmesi bitecek olan lewandoski'ye aynısnı yaptılar hatta.Bu iş böyledir ayağını denk alıp önceden sözleşme imzalamazsan kaparlar elinden böyle.Sen futbolcunun sözleşmesinde açık bırakırsan, sözleşme uzatmazsan elinden alırlar böyle.Geçen sene söz veripte alperi gizliden fenere satarken iyiydi ama onlara bu hareket müstehaktır.Şeref yoksunluğu yapıp galatasaraya satmamak için hemen beşiktaşla görüşmelere başlamışlardı buda onlara kapak olsun umarım kekolar böle oyuncu çıkarırda biz alırız.

0|0
    0|0
    • transferleriniz etik değil mesela ambarabat necati ateş ali turan daha bir çok futbolcu

• çok varda aklımda değil şuan :) hee nedemezsin çok asilsiniz çok :)

• Tartışmıyoruz ki arkadaşım iki medeni insan gibi konuşuyoruz :) Ayrıca sen bana sataştın ilk baş be :)

• Sözleşmesi biten oyuncu ile 6 ay önceden görüşüp anlaşılabilir Bayern Münih bunu her sene yapıyor.Malesef bizim ülkemizdeki kulüp yöneticiler profesyonellikten çok uzak olduğu için bu transfer görüşmeleri onlara ters geliyor

1|0
    0|0
  • Erman'ı Necati'yi alırken iyisiniz, Galatasaray'a söz verip Alper'i gizliden Fener'e pazarlarken iyisiniz; ama sözleşmesi bitecek Tarık için etik değil diyorsunuz.

AĞLAMAYIN!

1|0
    0|0
  • futbol kulübü yöneten adamların, bosman kuralından bir haber olup, medyaya saçma açıklamalar yapmasından etkilenen futbol cahilleri neden bu kadar çok bu sitede? şike diyen mi arasın, etik değil diyen mi ararsın..

2|2
    0|0
  • Tarık sözleşme yenilemiyor diye boook atıyorlar çocuğaa ...

Küçük takımlarda futbolcu giderlen klube kamyonla para getirecek yoooooooooksa ondan kötüsü yoook hainnnnnnnndir vs vs vs !

0|1
    0|1
  • kesinlikle yalan haber bu febeye yakışan bir hareket bence bu futbolcu birine gizli imza attıysa o febedir

0|1
    0|1
  • çok güzel oldu

0|0
    0|0
  • böyle bir transfer yok bence besiktas alcak

0|0
    0|0
  • boyle bir transfer yok

0|0
    0|0
  • galatasaray bunu hep yapıyor. bunun adına transfer şikesi deniliyor

0|0
    2|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bir şey olmadı Şükrü Ergün'ün dediği gibi varsa böyle bir şey ispatlasınlar diyorum ama ispatlayamazlar işte biz böyle bir kulüp değiliz oyuncuyla görüşmüş olabiliriz ama imza falan attırmadık hem böyle kulaktan dolma bir şeye inanırsa bir kulüp olan o çok değer verdikleri oyuncuya olur işte görüyoruz. 14.000 bilmem kaç para cezası+kadro dışı kaldı sanki Tarık Dünya yıldızı da hastasıydık kendisinin Galatasaray'ı çekemeyenleri de ben kınıyorum

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu çok da güzel oldu :)

0|2
    0|0
    • ben gs yönetiminin yerinde olsam eskişehir'de sezon sonu sözleşmesi biten oyunculardan tarık'ın yanı sıra veysel ve erkan'ı da bedava'ya alıp combo yapardım es-es bakanına, akıllı olsun :(

• galatasaray ne zaman etik olan bişey yapmış ki :)

0|0
    1|0
    • etik olmayan ne zaman birşey yapmış peki. ? ^^

• Çok yok bikere tamammı :) evet asiliz taraftar olarkta klüp olarakta :D lütfen arkadaşım uzatıpta tartışma çıkarmayalım lütfenn bakkk fenerlisin galibaa uslu durr :D

• evet ama sen çirkeflesiyorsun :)Ben sataştım ama sende bize laf ettin be :)

Yükleniyor...