Yılbaşı sorunu............

1 yıllık ilişkim var bu yılbaşıyı beraber geçirelim dedik nişanlıyız.. Ben yalnız başıma annemle yaşıyorum annem çok sever nişanlımı öz oğlu gibi sever yeri gelir bana onu savunur.. Bu yılbaşını bizde geçirsin beraber televizyon kuruyemiş alır geçiririz vakit dedi nişanlımın ailesi izin vermedi. Bende kapalıyım onlarda kapalı bir aile yılbaşı günah diye izin vermediler bende dedimki nişanlıma dansöz oynatmıycaz hoş dedim. Benim anlamadığım olay şu nişanlımın ablasının doğum gününde mini etekli kızlar gelip evde mezdeke oynuyorlardı. Bu günah değilmi o zaman dedim? Ne biliyim ya dedi..

Arkadaşlar bu ne periz bu ne lahana turşusu ben hiç bir şey anlamadım ailesinin böyle tavırlarından sıkıldım artık..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendiniz karar verin. Yılbaşı kutlamanın günahı ne olabilir Kİ . Eğlenmek için bahane bulduğum bir gün benim için. sevdiklerinle zaman geçirmek en doğal hakkın. Ayrıca nişanlın böyle ana yavrusu gibi davranırsa ilişkiniz uzun sürmez. bir bakarsın ilişkinin ipleri kopuvermiş.. Dikkatli ol.

0|0
    0|0
    • Sıkıldım artık cidden ana kuzusu gibi davranıyor. Annem izin vermedi yok babam laf etmesin..

O zaman doğum gününde mezdeke açıp dansöz gibi kıvırtmak onlara yakışırmı? Madem yılbaşı günah.

• Konuşmaya çekiniyorum ama her kavgamıza ailesi karışır,her kavgamızı annesine söyler..

• :( Annesinden kopar onu. olmuyorsa zorlama ilerde daha çok zarar görürsün.

Erkekler Ne Diyor 5

• hz Ali(a.s)'nin güzel bir sözü var "dininizi iyi öğrenin yoksa yaşadığınızı din sanarsınız" diye..

günah boyutuna gelirsek evet böyle günah,israf, eğlence dolu bir geceye ehemmiyet vererek onu geçirmek caiz değildir..ama karşı taraf bunun farkında bile değil sanırsam mezdeke oynatırken..

Ferdiyet almış başını gitmiş..

sizin düşünceniz hoş bir düşünce birlikte olmak adına..lakin sanırsam karşı taraf pek yüz göz olmak istemiyor

0|0
    0|0
    • İşte aradaki çelişki yüzünden bu aileyi ben anlamıyorum..

• o halde bir tezatlık ortada :/ @Weezard arkadaşın da dediği gibi ilişkinin geleceği adına orta bir yol bulunup ona göre hareket edilmeli..nişanlınız pek farkında değil sanırsam artık onun hayatının bir diğer yarısı olduğunuzdan ! ! ! GARİP

• Benim anlamadigim nokta sen değil o dışarda kalacak senin ailen izin vermeseydi anlardim ama burada çok saçma bir durum var bende nisanliyim keşke bana öyle bir teklif gelse gözüme bez bağlar giderdim çocuk sanırım dışarda kalma gibi bir durumu olmamış izin almak isteyince vermemişler sabret derim canım sizde bir dahaki sene inş kutlarsiniz hayirli yılbaşılar canım saygilar

0|0
    0|0
  • Çocuklarının yılbasında kendilerinden ayrı olmasını istememişlerdir, bu bahanenin altına sıgınmıslardır o yüzden de

0|0
    0|0
  • çokhaklısın çk çelişkili bir durum

0|0
    0|0
  • :D herkes kendine müslüman mış demekki pardon hangi tarikattı .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence yılbaşı günah falan bahane, oğlanı göndermek istememişler işte :)

1|0
    0|0
  • Tavrını koymalısın nisanlina..

0|0
    0|0
  • canım nişanlın size gelecekte ailesi izin vermiyo die gelemiyosa bence k.çına tekmeyi bas bu baştan böyleyse ömrünün sonuna kadar böyyyyle gider benden dimesi :D yani anattığın olaydan daha önemli bu olay ;)

0|0
    0|0
  • İlişki mi nişanlılık mı karar ver?

0|0
    0|0
    • Nişanlılık canım 1 yıldır süren kusura bakma yanlış yazmışım..

Yükleniyor...