Yok artık! Buna inanamıyorum! Siz ne düşünüyorsunuz?

çevre ve şehircilik bakanı Erdoğan Bayraktar: ''Yolsuzluk Başbakanın Onayı İle Yapıldı'' dedi

Erdoğan Bayraktar bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa etti.

Bayraktar ntv’de yaptığı açıklamada:

''Yolsuzluk başbakanın onayı ile yapıldı. Başbakan’ın istifa etmesi gerekir’' dedi.

Şu an bu konu tüm sosyal medya da çalkalanıyor. ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Açıklamayı izlemek isteyenler: link

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam çıkar yol kalmayınca doğruları söylemeye başladı bunda şaşılacak bişey yok. Aklın alıyormu bunların başbakandan habersiz nefes alacağını, herkes haracını aldın bakanıda başbakanıda.. Benim haberim yok diyebilirmi hiç.. Der.. Yermi bende yemez. ama yüzde 50 de yine yer

0|0
    0|0
  • Orada demek istediği alınan kararlar bakanlar kurulu kararı idi. Benim imzam var ise bu konuda Başbakan'ın da vardı. Beni istifa ettirdiler ise kendisinin de etmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • İt iti ısırmaz derler ama bazen ısırabiliyor böyle.

Köşemden keyifle izliyorum.

Gezi olaylarından sonra "Milyonları evde zor tutuyoruz" derken meğer başka bir şeyi kastetmişler.Biz anlayamadık aga :)

0|0
    0|0
  • Bakanlıktan istifa etmesini geçtim, milletvekilliğinden istifa ederek bombardımana başlaması harika bir hamle. Sayın Erdoğan Bayraktar'dan soruşturmayı aydınlatacak daha başka açıklamalar da bekliyorum.

0|0
    1|0
  • bi bakanımız yok :(

0|0
    0|0
  • He şöyle işte erkek gibi davraını biraz

0|0
    0|0
  • İnadına AKP

1|0
    2|0
  • Okuduğunu veya dinlediğini anlayamayan birisi...

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha da çıkıp ben AKP'ye oy veririm diyenlere tokat gibi insin.

0|0
    1|1
  • Ne olacakdi ya herkesi susturacaklarinimi sandikar halk bile biliyor gercegi isin icindekiler nasil bilmedin ve nasil susmasin sonun geldi erdogan bikac ay daha doya doya baskan sifatiyla dolas sonra insan sifatini bile yakistirmayacaklar cunki sana bizde dahil

0|0
    1|1
  • Adamın gol diyor !

Daha ne söylesek az, bu saatten sonra kimse bana Başbakanı savunmasın.

0|0
    0|1
Yükleniyor...