Allah gözümü korumak için " Çukurdami " yaratmış?

Geçen gün dukkandaki sobaya odun kirmak için dışarı çıktım aldim kazmayi ( kazmayla odun kiran ilk manyak olarak tabi ) vurdum oduna tam gözümün yanina geldi odun parçası eger gözümüz cukurda olmasaydi kesin gözüm gitmisti buna benzer göz ile ilgili kaza atlatanlar carmi arkadaşlar ?..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk okuldayken biri silgi fırlatmıştı gözüme. gözümün içine girmiş olabilir diye bile düşünmüştüm. Sonra itmiştim tuvalette kağıtla gözümü morartmıştım onu yapan çocuğu müdüre şikayet etmiştim :D :D

0|1
    0|0
  • ben küçükken köyde tandır evinin önünde toplanmış çalılar vardı. hala var. onun içinde yılan olurmuş. bende onun tepesine çıktım sonra bir baktım annem bağırarak geliyo in aşağı diye. ben de topukladım anında tabi. annem durur mu? o sinirle eline aldı koca odunu bana seslendi ben kafamı çevirmemle odunu yemem bir oldu. kaşıma geldi tam gözümün yanına. hala izi var.

0|1
    0|0
  • çok geçmiş olsun:(

verilmiş sadakan varmış ALLAH korumuş gerçekten

ki zaten ALLAH boşuna vermez ki bir şeyi boşa yaratılmış hiç bir şey yok herşeyin bir görevi ve bir işlevi var ve herşeyin yaratılma amacı var

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ablacim benim iyiyim sen. Nasılsın

• Sen sağol ablacım canımsın görüşürüz selametle <3

• geçmiş olsun. şükür gelmedi başıma.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yok yok fazla bişey yok ama gözümün kenarı kanadı :)

• gecmiş olsun Allah korumuş de sen buna en iyisi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaşlarımızda bir koruma işlevi görür :) Herşeyin bir sebebi var biz bunları daha yeni yeni anlıyoruz.. İnsan anatomisi çok karışık zeka üstü birşey

0|1
    0|0
  • öyleyse burnumuzu da korumamak için dışarı tümsek gibi çıkarmış?

cayırt

0|2
    0|1
  • Kızın teki şişeyi çevirdi çevirdi gözüme patlattı :D

0|1
    0|0
  • hayır biz öyle evrilmişiz sdagsdg

0|2
    0|0
Yükleniyor...