İnternetten tanıştığınız bir bayan size seviyorum dese? nekadar inanırsınız?

ayrı şehirlerdesiniz. 2 haftalık bir tanışma süreci derken bir bakmışsınız alışmışsınız birbirinize. kız yazarken rahat. lakin telefon görüşmelerinizde çok tutarsız, olumsuz. kaldığı şehire gitmek istiyorsunuz ama hayır diyor. kötülük yapmayacağınızdan emin ama istemiyor? birşeymi saklıyor diye ya da bu kızın ne yapmaya çalıştığını düşünürsünüz?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir, sesinden vs etkilenmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • eksik olanın ben olduğumu düşünüyor..

Kızlar Ne Diyor 6

• sevme anlayışının çok aptalca olduğunu düşünürüm. 2 haftalık birine seni seviyorum diyen biri bide görüşülmemiş bile. çok mantıklı gelmedi.

1|2
    0|0
    • sevmek demek doğru olmaz diyemiyor. ama hoşlandığı istediği belli. lakin görüşelim dediğim zaman bana duvar örüyor..

• yok güzelim telefonlada görüşüyorum. :) öyle bir ihtimal yok.

• hatta daha ilerisi bile var. çiçek gönderdim hediye gönderdim... her bilgisi bende mevcut. uçağa atlayıp gitsem görürüm ama. istemiyor işte.. zorla gırtlağına sarılacak değilimki. rest çektim gelicem dedim. ister görüş ister görüşme. o gün ya var olacaksın ya da yok olacaksın dedim.

• Haklısın endişelenmekte kimseye güven yok kaldıki sanaldan biri bu ben olsam bu işin ucunu bırakmazdım

0|0
    0|0
    • ben yaşadığı şehire gidicem istesede istemesede kendisine söyledim.. ben sevmek istiyorum dedim. boş laflarla vakit kaybetmem dedim. samimiyeti varsa benimle görüşür yoksada gezmeye gittim derim gezer dolaşır evime dönerim :)

• Bilemiyorum insanları anlamak oldukça zor bu devirde yinede kimseye çok güvenme derim

• yüzünü görmediğim birine güvenemem..

• bnce normal degilmi karsındaki grdü mü grmedi sizi grmediyse normaldır sze güvenmek istiyordur da tutarsız konusuyrdu cünkü internette neler var bnce sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • dıs gorunusune guvenmiyodur.

0|0
    0|0
    • açıkça içinde en ufak şüphe ya da güven sorunu varsa konuşmayalım...

cevap; bana zarar vermeyeceğini biliyorum..

ya oyun oynuyor ya da doğru söylüyor.

• hemen söylerse inandırı olmaz zaman gecmeli biraz

0|0
    0|0

• Sismandir yalancidir guvenmiyordur ucunden biri

0|0
    0|0
    • güvenmediği birine telefonunu evinin adresini vermez. şişman değil. yalancı olup olmadığı konusunda bir fikrim yok. ama benden birşey gizlediğini düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• guzelse ınanmakısterım

0|0
    0|0
Yükleniyor...