En başarılı banka hangisi sizce?:)

Türkiyede bankalarından en başarılı banka hangisi sizce?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi birbirinden kötü.

Akbankla çalışıyorum fakat bir sürü eksikleri var. Her sene rekor oranda kar ediyor bankalar ama hala benden alacakları 1-2 TL'nin peşindeler. Aç domuz gibiler. Nereye saldıracaklarını şaşırmış durumdalar. Banka çalışanlarının hepsi stresli. Yönetim katından gelen istekler şeytani derecede. Bunun müşterilere yansıması da olumsuz oluyor haliyle.

İlla bir banka tercih etmem gerekirse Akbank diyorum. Hizmetleri ve servisleri diğer bankalara oranla daha güzel ve gelişmiş olduğu için. Zayıf olmalarına karşın kötünün iyisi.

Georgios Roubanis Yunanistan adına yarıştığı 1956 Melbourne Yaz Olimpiyat Oyunlarında sırıkla atlama dalında bronz madalya kazanmıştır.

1|2
    0|0
    • aç domuzlar mı:D:D:D:D:D

• Aynen öyle. 0.23 TL bilmem gideri nedir Allah aşkına.

Ya da 2.99 TL sms ücreti.

Kredi verirken yaptıkları şeytani sözleşmelerden bahsetmiyorum bile.

Daha anlatsam neler var böyle. "Aç domuzlar" benzetmesi az bile.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bankalar kan emicilerdir. Sömürü sisteminin temel taşlarıdır.

sistemin temel taşı olarak Türkiye'de İş Bankası diğerlerinin burun farkı önündedir. Kan emmekte hepsi başabaştır ama Halk Bankası son günlerde pek popüler :)

0|0
    0|0
  • İş bank en başarılısı.Bunun dışında her işlemin bedava olduğu banka kuveyt turk ve enpara.Enpara finansbanka bağlı

1|0
    0|1
  • Ziraat Bankası ve Vakıf Bank ;)

1|1
    0|0
  • babamın cebi bence en başarılı olan

2|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyle ekonomik anlamda en güçlü olan garanti. Ama hepsininde birbirinden farkı milletin cebindeki parayı nasıl alırız diye kıvranıyorlar yüksek kar oranlarına rağmen hala kıytırık şeylere para alıyorlar

0|0
    0|0
  • İş bankası kötünün iyisi.

0|0
    0|0
  • İş Bankası

0|0
    0|1
  • Hepsi beter. Bankalar soyguncudur.

0|0
    0|1
  • valla en başarılı hükümet diye sorsan söylerdim 12 sene önce akp yokken 20 banka soyuldu devletin elindeki halkbank zirat bank zarar ediyordu

peki şimdi hepsi kar ediyor ve hickimse bankayı boşaltamıyor siz uyumaya devam edin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapı Kredi

0|0
    0|0
Yükleniyor...