Fitnesstan anlayanlar bakabilirler mi

Ben 1 kasimdan beri spora gidiyorum kardiyo.yapiyorum gogus omus falan calisiyorum.yagsiz falan besleniyorumm ama 100 gr bile kilo veremedim..ama aynanin karsisina gecince biraz degisiklik goruyorum sanki biraz kuculme war gibi ancak tartida neden yok. :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılaşmışsın işte.. Kaç kilosun vucudundaki yağ oranı kaç bunlar önemli

0|0
    0|0
    • 178 boyunda 87 kiloyum ...hedefim 78 kilo falan

• Birbuçuk tan sonrasi saakincali ertesi gun gitmeye halin kalmaz ki

• Millet 1.5 saat sırf koşu yapıyor yahu.. 1.5 saat spor nedir ki

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptığın çalışmalar vücut şekillendirir ve kaslarını aktif eder. örneğin mekik çektiğini düşün mekik karın kaslarını kuvvetlendirir o bölgeyi inceltmez. dolayısıyla vücudunun şekil alması ve kaslarının aktif olması normal, ancak onunda bir kütlesel ağırlığı var. zayıflama bahsettiğin bölgesel çalışmalar sebebiyle birden olmaz. zamana yaman lazım. ve beklemen lazım. tamamen yağsız beslenmende iyi değil. sporu bir yaşam tarzı haline getirirsen zamanla kilo kaybını da hissedersin.

0|0
    0|0
    • Spora basliyali 55 gun oldu 1 kilo bile wermez mi ama insan.ewet vucudum sekilleniyo o ayri .ama yaglarin eridigini nasil anlarim

• aslında kilo veriyorsun ancak vüxudunun ağırlığında arttığı için dengeleniyor ve sanki kilo vermemişsin gibi geliyor sana. Sabırlı olursan tartı da da sonucu görebilirsin. 1 ay uzun bir süre değil. ağırlık çalışıyorsun sen unutma.

• Belki de yanlış besleniyorsundur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana şunu söyleyeyim kesinlikle tartıya bakmayı bırak sana önerim şu.,(bak bir profesyonel olarak söylüyorum)

haftada 3 gün yoğun ağırlık antremanı tüm vücut ve gün aşırı.Bak kardio değil ağırlık.

Diğeride tartıda kilo vermek değil.Yağların gitmesi önemli...Ağırlık çalıştıkça ve kas inşa ettikçe yağların gittiğini göreceksin.Birde kesinlikle şeker ve unlu yiyeceklerden uzak dur (tam tahıl hariç)

Sözümü dinle ...

0|0
    0|0
  • vücudun sıkılaşmıştır arkadasım sen farkına varmadan yiyorsundur

0|0
    0|0
  • kilo vermene gerek yok zaten yag kasa dönüsüyor

0|0
    0|0
    • yağ asla kasa dönüşmez. yağ yalnızca kasın etrafını sarar. fakat bu yağların eridiği analamına gelmez. yanlış bir bilgi . araştırmanı öneririm.

Yükleniyor...