Sizi ne utandırır insanlar içinde.? linkte örnekler var..

arkadaşlar insanların içinde sizi utandıran hareket nedir..yapılan araştırmada en çok söylenen 10 davranış verilmiş.. sizi utandıran hareket ne olurdu? cepten girip link acamıyanlar için insanların önünde düşmek, dişinizde maydonoz kalması vs vs gibi olayların hangisi başınıza gelir utanırdınız?

link

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Utandıran değilde tanıdığım birinin adını unutmak bir kere sevgilimin adını ciddi ciddi unuttum 2-3 saat öyle takıldık sonradan birisini söyledi durumu çakmadı ve çoğunlukla pek utanmam

Ve balonun hayırlı olsun kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• evet ben kaybolmaktan utanmam ki aksine hoşuma gider D:

0|0
    0|0
    • hacı nasıl bir çeşitsin sen ya :D kaybolmaktan zevkmi alınır sen kaybolmayı pek yaşamamışın zamanın kısıtlı olsun bide başka bir ülkede ol ozaman sorarım adranelin patlaması yaşarsın..

• tam onu dicektim 2 kere eskişehirde sabaha kadar arkadaşın evini aradım telin sarjı bitmişti gece 4 dü saatte : 2.si de bundan 3 sene önce hollandaya gittiğimde ne dil biliyordum ne birşey hiç birşey bilmez iken hollandanın roklin diye bir semtinde kaybolu verdim gideceğim yere ulaşamadım saatlerce mal gibi gezdim kimseye yer bile soramadım kafayı yemiştim ama acayip zevlkiydi bilmem ya da bana öyle geldi

Yükleniyor...