Tarzının hangi ünlüye benzediğini biliyor musun? Peki ya kişiliğin hakkında söylediklerini? Buyrun teste

Benim Sonucum: Rihanna: Değişen trendleri yakalamakta üstüne yok. Aynı zamanda her yeni şeyi kendi stiline adapte etmekte ustasın. Vücut hatlarınla hava atmayı seviyorsun çünkü vücudunla barışıksın. Güzel görünmek için çaba sarf ediyorsun çünkü insanların seni beğenmesini istiyorsun. Ama arkadaşlarının senden beklentisi gardırobunu sürekli yenileyip güzel görünmen değil. Sadece iyi bir arkadaş olabilmen. Bunun için çevrene karşı biraz daha samimi olman gerekiyor.

link

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben leonarda dikaprioyum bide yazabilsem heeheh:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de Rihanna çıktım. Ne olacak şimdi.

0|0
    0|0
  • Beyler biz bulaşmayalım :D

0|0
    0|0
  • farkımız tarzımız <3

0|0
    0|0
  • ablacım sizin gerçektende kafanız güzel galiba

0|0
    0|0
  • korkuyorum ya hakkı bulut çıkarsa

0|0
    0|0
  • Bayanlar için test makyaj yapan bir erkek değilseniz tabi

0|0
    0|0
    • pist cakma tobi ben telden girdigimden cozemiyoru ben sana desem o siklari secip sonucu yazsana?

• Rihanna: Değişen trendleri yakalamakta üstüne yok. Aynı zamanda her yeni şeyi kendi stiline adapte etmekte ustasın. Vücut hatlarınla hava atmayı seviyorsun çünkü vücudunla barışıksın. Güzel görünmek için çaba sarf ediyorsun çünkü insanların seni beğenmesini istiyorsun. Ama arkadaşlarının senden beklentisi gardırobunu sürekli yenileyip güzel görünmen değil. Sadece iyi bir arkadaş olabilmen. Bunun için çevrene karşı biraz daha samimi olman gerekiyor.

• herkeste rihanna..

• bu kız testiymiş ya. bana uygun birini bulamadı.

0|0
    0|0
  • Puana bak be 25 ama bana hakaret etti sen kızsın dedi kadam quitliyorum...

0|0
    0|0
  • kız testi lan bu bana kesin till lindemann çıkardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Puanın: 19

Sonucun: Rihanna: Değişen trendleri yakalamakta üstüne yok. Aynı zamanda her yeni şeyi kendi stiline adapte etmekte ustasın. Vücut hatlarınla hava atmayı seviyorsun çünkü vücudunla barışıksın. Güzel görünmek için çaba sarf ediyorsun çünkü insanların seni beğenmesini istiyorsun. Ama arkadaşlarının senden beklentisi gardırobunu sürekli yenileyip güzel görünmen değil. Sadece iyi bir arkadaş olabilmen. Bunun için çevrene karşı biraz daha samimi olman gerekiyor.

Başka sonuç yok herhalde herkese Rihanna çıkmış.

0|0
    0|0
  • Puanın: 20

Sonucun: Paris Hilton: Sen, herkes gibi görünmek istemeyen bir kızsın. Giyim kuşamını sürekli yeniliyorsun çünkü vücudunu formda tutmak gibi bir derdin yok. Diğer insanların görüşleri seni pek de ilgilendirmiyor. Bağımsızsın ve sadece kendi düşüncelerini önemsiyorsun. Kendi yolunda ilerlemen çok iyi, ama arada bir arkadaş tavsiyelerinin de faydalı olabileceğini aklından çıkarma.

0|0
    0|0
  • Puanın: 18

Sonucun: Rihanna: Değişen trendleri yakalamakta üstüne yok. Aynı zamanda her yeni şeyi kendi stiline adapte etmekte ustasın. Vücut hatlarınla hava atmayı seviyorsun çünkü vücudunla barışıksın. Güzel görünmek için çaba sarf ediyorsun çünkü insanların seni beğenmesini istiyorsun. Ama arkadaşlarının senden beklentisi gardırobunu sürekli yenileyip güzel görünmen değil. Sadece iyi bir arkadaş olabilmen. Bunun için çevrene karşı biraz daha samimi olman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • paris hilton :/

0|0
    0|0
  • telden cozemiyorum cildircam.pff..

0|0
    0|0
  • kimseye benzemiyor tarzım

0|0
    0|0
  • Sonuç: Kibariye.