Sorum inanmayanlara ateistlere!!! ya gerçekse

Tamam madem inanmıyorsunuz saygı duyuyorum ama yanlış olduğunuda biliyorum nerden biliyorsun demeyin biraz aklı olan insan allahın varlığını inkar etmez neyse soruma gelelim

Şimdi siz inanmıyorsunuz ve inanmadığınız için islamla bagdaşmayan bir çok şeyi yapıyorsunuz sizin düşüncenize göre bu dünyada ne yaprsam yapayım bir cezası olmaycak ve toprak olup gideceğim diyorsunuz ya da herneyse sonuç olarak inanmıyorsunuz ama ya öldükden sonra ne olacak bu düşündüzümü hiç? ya gerçekten cennet cehhennem varsa ve dünyada yaşantınızdan dolayı sonsuza dek cehennemde olma hissi sizi hiç düşündürmezmi

YA GERÇEKSE ! inanmadığınız şey birde böle düşünün bence inanmıyorsanız sorun yok hayatınızı istdğiniz gibi yaşayın ama ya doğruysa ya siz yanlış yapıyorsanız ne olcak !

Güncellemeler:
hem inanmadan yaşayıp gittin diyelim senin düşüncene göre hayatında ne isitiyorsan yaptın günah suç haksızlık ateistler böle yapar demiyorum dikkat edin örnek veriyorum neyse islamdan alaskız bir hayatın oldu ve öldün senin düşüncene göre bu yaşam benim istediğim gibi yaşarım ve öldükden sonrada bişey olmıycak diyorsun tamam kabul ediyorum öyle yaşa AMA gerçekse yanlış yoldaysan sonsuza dek cehennemdesin ve ya doğruysa lafını dikkate alıp islama göre yaşarsan ne kaybedersin hiç bir şey kazanırsın

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• iyi de inanmayan adam kalkıp ne olur ne olmaz diye namaz kılacak değil ya sonuçta. zaten öyle yapsa da kabul olur mu orası muamma.

0|0
    0|0
    • ne olur ne olmaz diye namaz kılmaz kimse ben biraz düşünmlerini istedim okadar insanlar düşünürse doğruyu mutlaka bulurlar akılları varsa eğer anladın

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya cennet cehennem varsa diye düşünüp (ki aklımda öyle bir soru, düşünce vs zaten yok) hayatımı kısıtlanmış, istemediğim şeyleri yapmaya mecbur bir şekilde sürdüreceğim ha? Ben bu dünyaya bir kere geliyorum dostum.

1|0
    1|1
    • veee bir kere öleceksin dostum geri dönüşü yok seçim senin kardeşim

• 0|0
    0|0
  • her kez istedıgını inanır tapar saygı duyarım ama kimseyı karışmadan inancımı yaşarım nedenı çünkü herkezi akıl iradesı var ha şu olur hata ve yanlış görürüsem de de dogrusunu gösterırım dıger gıbı kımsenın ınancını ve dını nı sorgulamam

0|0
    0|0
    • ben kimseyi sorgulamıyorum YA GERÇEKSE! düşünmen yeter

kimine bişeyler katar bu soru kimine hiçbirşey

• gerçek olan zaten anlamıştır birşey kattıgını emin ol

• eyvallah şu kötü zamanda birilerini biraz dşündürebildiysek ne mutlu bana ama mevla diyor öyleleri vardırki görseleer inanmazlar onların kalbini allah mühürlemiştir hiçbirşeyi göremezler saygılar...

• sen boş ateisti flan. zaten diğer dinlernde bir farkı hepsi kafir sonçta.sen kenedene bak kenedeni yargıla. peygamberimiz bile amcasını inandıramamş

0|0
    0|0
    • sen boş ver ben boşver peygamberimiz hiç boşvermemiş ama

• cennete otostop die kitap var okumanı tavsiye edrm müslüman olmayan arkadşlarında okutabilirsin kafilerin nasıl müslüman olduklarını anlatıyo.

• ateistler çok sorgulamacı mantıklı iş yaparlar bencede bende birde bunu sorgulasınlar dedim ne var bunda YA GERÇEKSE! DOĞRUYSA

• Bende sasıp kalıyorum valla nasıl gormezler hıcbıseyı anlamıyorum dogrusu

0|0
    0|0
  • Cehennem korkusuyla mı müslüman olunuyor.

0|0
    0|0
    • emin ol cehnnemde sonsuzda dek yanmakdansa iki rekat namaz kılmayı islamı az da olsa yaşamayı herkes tercih eder sen benim ne demek istediğimi anlamamışsıın

ya gerçekse ! ya doğruysa! püf nokta bu biraz düşün istersen ateist değilsen sana lafım yok ben inanmayanlara söluyorum

• Ben müslüman değilim. O bu şu olmadan da gerçek neyse yaşanır. Neyse sağlıcakla kalın.

• hım :) sorun değil sizde

Erkekler Ne Diyor 4

• ya arkadaşım adam çıpık şimdi san dese ya sana ne allah varsa beni yakacak sana ne olur dese ne diyeceksin :) ayrıca yukarda yazmışsın azıcık aklı olan allahın olduğunu bilir diye..allaha inanan aptal dangalak çok ama ben birçok zeka küpü tanıyorum inanmayan bunu sen nasıl açıklıyacaksın..soruyu sorarken sen başta objektif olamıyorsun... aynı soruyu ben "inanmayan arkadaşlar bir gün geldiğinde bir yaratıcının varlığı kanıtlandığında ve siz karşısına çıktığızda ne hissedeceksiniz" deseydin inanmıyan arkadaşlarımızı kardeşlerimizi rencide etmeden sorunu sorardın.

1|0
    0|0
    • aklı olan inanırı ben demiyorum kuran diyor dolayısı ile yanlış yola gitme zeka seviyesinin yüksekliği ile alakası yok bunun akıl/zeka aynı şey değilki her insanın aklı vardır delilier hariç zeka ise değişir kişiden kişiye

ben kimseyi rencide etmek istemedim öyle yapmışsam da özür dilerim sadece YA GERÇEKSE! YA VARSA

• kabalık edip ne yaptım arkadaşım hakaretmi var küfürmü var?

sen anlamamışsın bile yazılanı. kısaca özetleyim eger anlamadıysan.. ey be arkadaş sen herşeyini çokmu garantiye aldında sen herşeyini çokmu kurtardında inanmıyanı bukadar hakir görüyorsun? peyganbez kızına dedi kızım peyganber kızıyım diye güvenme sakın aksatma vazifelerini diye.. yaklaşımın çok yanlış.. inanmıyanlara inandırmaya çalışmak vazifem değil diyosunda sorgulamak nasıl vazifen oluyor? bize düşen hidayet dilemek..

• yoruldum usta sana yazmakdan ben kendimi garantiyemi aldım dedim offf hocam ben kaçtım sen yaz dur tamam

• Öldükten sonra ne olduğunu bildiğim için sorun yok. Ölüm korkusu yüzünden metafizik düşüncelere saplanamam

2|0
    1|0
    • hayat senin yaşa hayatını düşünmeden yaşama

• hayatında hiç dinsiz arkadaşın olmamış, tanımamışsın. Öcü görmüşsün

benim müslüman arkadaşlarım olmuştu, iyi ki onlar senin gibi değildi. Kolay gelsin

• herkes ne görmek isterse onu görür dinsiz arkdaşım var ve çok iyi anlaşıyoruz emin ol onunlada konuşuyorum anlamıyor bende pes ediyorum onun yanına gidip yine konuşabiliyorum

ama bu aynı şey değil ve yazdıklarımın sana bişeyler katmayacağı ortada hoşçakal

• başkalarıyla değil, önce kendiyle uğraşmalı insan.

bazılarının gözleri ve kalpleri mühürlü oluyor ve göremiyor.

0|0
    0|0
    • hiçbir zaman bana dokunmayan yılan bin yaşasın demedim etrafımdaki haksızlara sesim hep çıkardım ve birilerine bişeyler katabilceksem ya da ben bişeyler öğrenbilceksem susmam

• asr suresi yani

• ateistleri imana davet edenler yüzünden bende onlara katılacağım bir gün.

0|0
    0|0
    • seni davet ederlermi bilmem ama

• sen kendini kurtar önce de, sonra başkalarına acı. kimin cennete gideceğini dert etme kendine. hadi eyvallah.

• benim derdim kimin cennete ya da cehenneme gideceği değil senin nerye gideceğin dostum saldım seni güç sen artık :)

Yükleniyor...