Batsın bu dünyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bu kuzey ülkelerinde ne var laaaaaaaaaaaan herkes güzel,herkes sarışın annemle teyzemin yanına litvanya ya gittim anam herkes taş makyaj yapmayı seven ben soğudum çünkü makyaj yapsamda bir boka benzemiyorum ,saldım öyle derken, parkta oturuyoruz ağzına sıçtıklarımın hepsi güzel,hepsi sarışın ben kuaföre doğal sarışın olayım diye okadar para döküyorum lann maaşımın hepsi gidiyo bide bunlar makyajsız ama bildiğin daşşşşşşş anasını satayım siz ne düşünüyosun yavrularım?

Güncellemeler:
Litvanya psikolojimi bozdu
parta oturuyom resmen canlı defile herkes ince güzel, kabus lannnnnnnnnnnn sıçarım litvanyasına bide teyzem yine çağrıyo depresyona gireyim diye
erkekleri de çok yakışılkı yanıııııııı piskolataaaaaaaaaaaa

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Onlar Türkiye' de yaşamıyor o yüzden.

cut.

0|0
    0|0
  • gizlenecek kadar utanmışsın aferim haddinizi bilin böyle :D

0|1
    1|1
  • oyle degil ama ,pis pis konusmak yok , bizi cirkinlestiren bu sozlerdir . guzel cirkin ya orta sekerli hepsi yaratik, sen guzelin yakisiklinin guzelligini ve yakisikliligini seyr edib zevkinizi alin , sizde guzelsiniz mutlaka ama kendinize guveniniz zayif . o yuzden oyle kutu hislere kapiliyorsunuz . yapmayin sakin .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bu ne abi ya

• güzelim bizlerin tipi biraz arabeske kaçıyor ne yapalım Allah ne verdiyse yaşıyoruz işte..

• İlk defa bir bayandan böyle bir yorum gördüm ilginç ama haklısın :)

0|1
    0|0
  • Biz zaten hep diyorduk. asdxfghvj

0|0
    0|0
  • Çalış seninde olur bacım

0|0
    0|0
  • Teyzenlerde banada yer var mıasdffdaasf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kudurmuş bir pembeli. gece gece :S

0|1
    0|0
  • Belki de kibar narin kaba sözler kullanmayan bayanlar oldukları için çekicilerdir ne dersin ?

0|0
    1|1
  • haha gerçekten de öyle sanırım

0|1
    0|0
  • onlar kızsa ben ne oluyorum cidden :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...