Arkadaşlar anneme karşı çok hırçınım ama pişman oluyorum ne yapabilirim bu durumdan kurtulmak için ?

arkadaşlar ben anneme karşı çok hırçınım neden böyleyim bilmiyorum. yapmacık cıvık hareketlere hiç gelemiyorum annem de de bu hareketler çok olduğundan böyle davrandıkça ben tersliyorum. Sonra pişman oluyorum neden böyle davranıyorum diye ama pişman olduğumuda belli edemiyorum. aramız iyi olsun itiyorum. ne derse desin sövsün bağırsın ben susayım istiyorum yutayım laflarını istiyorum cevap verip ne onu kırayım ne günaha gireyim diyorum ama olmuyor altta kalamıyorum laf yetiştiriyorum. Eleştirenler olacak biliyorum ama zaten ben kendimi eleştiriyorum siz eleştirsenizde sorun olmaz. Ben sadece bu durumdan kurtulmak istiyorum. ne yapayım ne edeyimde susayım laf yetiştirmekten vazgeçeyim.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben anneme sesimi yükseltsem evden durağa gidene kadar ayağım 40 kere takılır...aman aman.Anne benzersiz nimet.

0|0
    0|0
    • ne güzel maşallah ama eminim annenizde sesi yükseltilmicek bir insandır

• Ya ne yaparsan yap insanız hepimiz ama...ben şahsi tecrübemle söylüyorum kesinlikle anneye ses yükseltilmemeli...Sivil itaatsizlik yapılabilir ama kalbini kırmamak şart!

• evet bunu biliyorum ama o an kendime hakim olamıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• ne olur olsun o annne anne

ona iyi davranmya calis bir of demek bile cok gunah

0|0
    0|0
  • yapmacıkmı annen yapmacıkmıki?kurtulamzsın anneler değişmiyor:)

0|0
    0|0
    • evet maalesef ama benm değişmem lazım

Yükleniyor...