Unutmak bu kadar kolay mı? O kadar kolay mı hersey ?

tamam takılmalık belkı de vakıt gecırmek ıcındı hanı kullandın boşluğunu doldurmaya calıstın ya da eskısını unutmak ıcın yaptın bunu. ama yınede hayatına farklı bı ınsan gırıyor sonucta onunla dertlesıyorsun oturup konusuyorsun yıyıp ıcıyorsun gezıp tozuyorsun eglenıyorsun da yerı gelıyor mutlu da oluyorsun. hıc mı etkısınde kalmıyorsunuz hıc mı aklınıza gelmiyor yaşananlar cıdden merak edıyorum. hayatınıza ne olursa olsun gırmış bı ınsanı unutmak bu kadar kolay mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Illaki anilarin yeri kalmistir ama kimsede unutulmaz degildir

Mevlananin su siiri herseyi acikliyor bence

Ve mevsim geçer,

gölge veren ağaçların dalları kurur,

sabır taşar,canından saydığın yar bile birgün el olur...

Aklın şaşar,dostun düşmana dönüşür,

düşman kalkar dost olur,öyle garip bir dünya...

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur...

... Düşmem dersin düşersin,şaşmam dersin şaşarsın.

En garibide budur ya...

Öldüm der durur,yine de yaşarsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayat her zaman acımasızdır, hanımefendi, beyefendi, bayan, Prenses, Kraliçe hiçbirini dinlemez ve gerektiğinde, acımasızca kapıyı kapatır yüzünüze.Artık düşünmeniz gerekir, bu acının bedelini çekeceksiniz ancak sizlere bir tavsiyem olsun.Bir süre sevmeyi bırakın."Derslerinize odaklanın".Bırakın kim kimi severse sevsin, bir günlük tutun, eski sevgilinize olan sevginizi nefrete döndürün, "Allahım yarına bırak ama yanına bırakma" diye dua et.Ve kurtuluşun yolu budur.Ailenin o mutlu çocuğu rolüne yeniden kavuş.Unutmak bu kadar kolay olmadı diyeceksin ve bana teşekkür edeceksin Prenses.( Sen herşeyden değerli olduğunu hafızana sok )

1|0
    0|0
  • Özlem şiirleri yazmak için,

sevdiklerinizin uzakta olmasına lüzum yok!

Bazan insan yanı başında olmasına rağmen,

aradığı insanlara tahassür ve hasret duyar...

Şair'in cebinde hep elem ve keder yoktur...;

Bazan sevdikleri cebine ızdırap ve hüzün koyar

0|0
    0|0
  • Olmaması lazım, sorgulamamız gereken, bence " İSTİSMAR " bu kapsama girmiyorsa, insanız yanılabiliriz kapsamına sokabiliriz.. Geriye doğru bir bakmak lazım, belki hepimizin geçmişinde vardır.. Belki dedim..

0|0
    0|0
  • Unutmak sevmekten daha zor geliyor...

0|0
    0|0
  • insandan insana değişir bence bu kimi çok gamsızdır kimide senin gibidir o yuzden ciddi düşündüklerinle ciddi ol bundan sonra

0|0
    0|0
  • unutmak hiç bir zaman kolay olmaz tabi hayatına hangi amaçla aldığına bağlı

1|0
    0|0
  • Bildiğin kullandırtmışın kendini kadam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazilari boyle vicdani genis insanlardir iste. Kendilerine yara bandi olan kisiyi cikartip atarlar. Zaman gecer yaralari kabuk baglar bazilarinin aklina zamaninda yaralarina iyi gelen bir insan oldugunu hatirlayip yuzsuzce geri donerler. Bazilarinin ise aklina bile dusmez.

1|0
    0|0
  • Insanin kalitesine bakar o dedigin eger beni aldatmid birinden ayriliyorszm okuz kesip yesekde ayni yatakta uyusakda farketmez ,

0|0
    0|0
  • karşı taraf için bir alışkanlık haline gelmişse böyle bir huy pek etkileneceğini sanmam.ancak daha önce yaşamadığı şeyler yaşamış olursa ona farklı gelen birilerinden etkilenebilir...

0|0
    0|0
  • bazıları için bu kadar kolay..

0|0
    0|0
Yükleniyor...