Sorum kızlara ? bu durumda napardınız ?

sevgilinizen ayrıldınız . sizi çok üzdü vs . ama aldatma falan yok. beyninizde bitirdiniz . aradan yaklaşık 2 ay sonra bir sevgililer gününe karşınıza çıktı elinde çiçek ve yüzükle . yüzükte pahalı bişi . ne hissedersiniz ? umrunuzda olmaz mı ? ne düşünürsünüz ?

(bunu yapmayı düşünüyorumda)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Neden bittigi neden geri dondugu onemli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• birincisi sevgililer günü beni ilgilendirmez bu onun için bir artı değildir diğer her gün olabilir

ikincisi konuya dönücek olursam

hmm aldatma yok ama beni kırdı çok ayrıldım ama aşığım

ve böyle bir şey yaparsa dmek ki hatasını anladı derim ve sarılırım ama onda o pişamnlığı o bir daha yapmayacağı hissini hissettiricek bana bakışıyla falan :)

0|0
    0|0
  • ayrılık ani bir karar değilse, dediğin gibi kafasında bitirmişse onun için bir şey ifade etmez. ama tabi yaşananlara nasıl üzdüğüne göre değişebilir sonuçta ama genel bir cevap olarak olarak ı ıh umurumda olmazdı.

0|0
    0|0
  • kafada bitirmek demek sanırıyorum ki duygularının öldürülmüş olması demek. seviyorsa olabilir ama sana karşı artık bişi hissetmiyrsa arkadaşında dedği gibi ağzınla kuş tutsan olmaz

0|0
    0|0
  • Belki belli etmez ama kesinlikle çok sevinir gururu okşanır ama ayrılma sebebi de önemli bu durumda belki gururuna yediremez tersler filan ama eğer çok sorunlu bir şekilde bitmemişse ilişki ben kesinlikle bir şans daha verirdim.

0|0
    0|0
  • bana neden döndüğünün anlamlı bir açıklaması olması lazım yoksa bu şu demektir senden iyisini bulamadım kusura bakma yeniden ben geldim böyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • Beynimde bittiyse yol veririm. Aldığı hediyelerin, yaptığı romantizmin hiç bir önemi olmaz. Ama bitmediyse kalpp kırılığıyla birlikte barışırım

0|0
    0|0
  • akıllanmıştır derim boynuna atlarım

0|0
    0|0
  • Sakin yapma one öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kafada bitmişse azınla kuş tutsan bile boşa hoca. bizzat yaşadım yani cıks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...