Bir kızın konuşkan olması mı yoksa çekingen, sessiz olması mı sizi etkiler?

Bir kızın konuşkan olması mı yoksa çekingen sessiz olması mı sizi etkiler. Ben konuşkan olmak istesem de genelde birini kendime çok yakın hissetmediğimde çekingen oluyorum soru sorulmadığı sürece konuşmuyorum ama tabi birine kendimi yakın hissedince de çok iyi kızımdır dhfdjs herneyse uzaktan uzaktan yani anladınız cevabınızı bekliyorum teşekkürler :D

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla konuşmasan daha iyi sanırım. aslında farketmiyor. bende senin gibiyim bazı insanlar hiç konuşkan değilsin der mesela bazı akrabalarım yüzlerine karşi seni sevmiyorumda o yüzden demek istiyorum bazı arkadaşlarıma soruyorum bence sen konuşkansın diolar. gerektiği kadar konuşman yeterli. dedikodu dan uzak bir şekilde bulunduğun ortama ayak uydurarak mantıklı bir şekilde davranman yeterli

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• o iş göz göze gelince kopar zaten :) fazla söze gerek yok

1|0
    0|0
  • Sessiz kızların aklından geçenleri tahmin etmek zordur... Daha yere bakan yürek yakan olurlar, ne şeytanlıklar planlıyorlardır kimbilir :D

0|0
    0|0
  • Bazen konuskandir bos konusur ve baskalarini asalar laf sokar uzak durmak lazim ama bazen ise konusur bal damlar azindan surekli dinlemek istersin seni rahatlatir.

Bazen konusmaz gercekten utangactir anlariz ama bazen ne mal oldugu ortaya cikmasin diye konusmaz sinsi dikkat

1|0
    0|0
  • Kaliteli olduğunu hissettirsin yeter bence ;)

1|0
    0|0
  • "Soru sorulmadığı sürece konuşmuyorum" kısmı bana hep ilk buluşmaları anlatır. ne konuşacağını bilemezsin her iki tarafta birbirinden bir şey sorsa da cevaplasam diye bekler işte o an çok beterdir. hele o panikle annen baban ne iş yapar gibi bir soru gelirse veya sorarsan daha beter bence :) Bence arasında olman lazım.(olabiliyorsan)

0|0
    0|0
    • İlk buluşmada susuyo musunuz? Ben çok yakın olduğum uzun süredir tanıdığım insanlarla sevgili olduğum için öyle bir sorunum yok neyseki :D susmuyoruz...

• Gercekten o an cok zor oluyor ne konusacagini bile bilemiyorsun tanimak istiyorsun ama hani kendini yanlis ifade edersin diye ayrica utaniyorsun gerci

• İşte o en iyisi ama yeni birisiyle tanıştığın ve ilk buluşmansa bu dediklerim gerçekten oluyor. umarım senin başına gelmez :)

• bu sorularda hiç bir zaman tek bir cevaba ulaşamican kimileri sessiz suskun sever kimileri konuşkan sever :D

0|0
    0|0
  • çok konuşanla daha rahat ilişki kurarım

0|0
    0|0
  • O fotodaki sensen sabaha kadar konuşş ya da ben konuşayım sürekli bir iletişim halinde olalım

0|0
    0|0
  • Dengede olmalı

0|0
    0|0
  • ben senin gibi olanları daha cok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Bizim dediğimiz gibi değil, kendin olduğun gibi ol.

0|0
    0|0
  • Saf olsun <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nefes alıyosun Bu herşey demektir

1|0
    0|0
  • Ortasi :) ya simdi cok dir dir eden kizlari sevmezler hani birseyler gizli olsun ki daha cok onemseyip bizi merak etsin biz lang die herseyi anlatiyoruz.. :p sonrada mehmet beni niye acaba birakti:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...