Bi gün babamın '' sen evlatlıksın lan '' demesinden çok korkuyorum :(

ailenin soy agacına baktıgımızda bir tek turunç kafalı benim...

tamam sarı var kumral var falan ama 3 kuşak öncesinde bir turunç kafa var ondan sonrada ben geliyorum...

ya cami havlusundan buldularsa beni , ya kanalizasyondan çıkardılarsa,* ya ben peçeteden kendi imkanlarım ile üremişsem

:((( napmalıyım sizce kuzenler ?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• hahahahahahahah koptummm

peki buna ne diyorsun benim dedem tatar ve tatarlar çekik gözlü olurlar aksine ben iri ve mavi gözlüyüm :) ama babam da aynı ben gibi demek rusya tarafından almışız bu özelliğimizi :D

0|1
    0|0
    • vallamı lan :))

• olsun sonuçta ondada sıvı akıomu ? akıo :))))

bakkk haklı çıktım yine allah kahretmesin beni :)

• kendi kendini haklı çıkarmaya çalışan bir kendini beğnmişsin bence:)

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne güzel işte hem baban hem üvey baban olacak hangisi zenginse ona git asdfghjkl

Ama ben olsam kutuma giderim ayakkabı kutusu asdfgh

2|1
    0|0
  • arkadasimin kardesinin goz rengi mavi ,ama onlarinda ailesinde herkesin goz rengi kahve .uzulme ya :D

0|1
    0|1
  • ahahah dert ettiğin şeye bak :D :D Ben de kimseye benzemiyorum beni de tasalandırdın şimdi ben de hastanede küves de mi karıştım kuzi can beni de telaşa soktun

0|1
    0|0
    • : kuzen sıkıntı büyük napsak ki bilemedim : sen babişkona söle ben evlatlıkmıyım die bakim ne dicek ona göre bir yol çizeriz :)))

• Aşağı da en büyük ayıbı gizli kıronun teki yapmış kuzi ulan adam alsa seni mi evlatlık alır demiş destek olacağına köstek olmuş bir de üstüne yaranı deşmiş. :(( Biliyorum zor günler geçiriyorsun geçecek hepsi :D

• yarın ansızın gözümde biber gazı patlarsa kör olayımda görmeyeyim bu hallerini :(

beni benden aldın ya sen kuzi seni sana dahada bırakmam bunuda böle bil yani :(

• Üzülme tek degilsin bazen bende oyle dusunuyorum ama babamin kolundaki benden bendede var öyle teselli ediyorum kendimi tesadüf olamaz ya :))

0|1
    0|0
    • beni de tek teselli eden ailede herkesde iki göz iki kulak var bendede var yani o açıdan şüphem biraz olsada azalıyor :))

• Rahat ol bu durum seni ruhsal bunalima sokmus:)ahh be arkadasim keske daha erken cevap yazsaydimda icin rahatlasaydi neyseki intihara kadar gitmeden durum cozuldu:))ailenle birlikte mutlu yasamlar dilerim ;)

• :))) teşekkür ederim yoldaşşşşş çok yardımcı oldun inanki :))

• Dna muzdarip birşeydir 10 jenerasyon önce turunç kafalı olup geri kalan 8 jenerasyon turunç kafalı olmaksızın, senin jenerasyon unda bile o 10.cu jenerasyonun dna si çıkabilir :))))))

0|1
    0|0
    • peki bardagın bilimsel tarafından soruyorum ya adeninle timin eşleşmiyosa bende napcaz :))

• ya :D aa şu soy acına nasıl bakılıyor acil cevap lütfennnnnn :)))))

0|1
    0|0
    • eğer babam evlatlıksın derse size taşınırsam kabul edersen bunu ögretirim nasıl bakıldıgını huhuuuu :))

• ahahah :D söle yahu nasıl buldun şu soy ağacını

• tahmin ettim 6.hislerim çok saglam :))

• :D klasik orlic! 5*

0|1
    0|1
  • avlu o:)) yaratıcı soruna 5* beni de çingenelerden almışlar bir naylon leğene.

0|1
    0|0
  • benimde kardeşim turuncu tek turuncu ama evlatlık olmadığına eminim doğumda oradaydım :D

0|1
    0|0
    • benim bir ikiscazım var o da aynı senin kafa renginde :)) daha dogrusu ikizsiniz dediler bize belki değilizdir kim bilebilir :(((

• Evlatlık olsan seni mi alırdı demez merak etme :D :D

0|1
    0|0
    • belki şimdi pişmanlardır :) yatak odasında beni konuşuolardır amaninnn düşündükçe çılgına dönüyorum :(

• Kuzenler demişsin ama ben cevaplamasam olmaz ya bu arada bu sayfayı sülalecek mi kullanıyonuz bilmiyorum :-) maşallah çok hayat dolusun sen evlatlık olduğunu duysan bile yıkılmazsn bence :-)

0|2
    0|0
    • sende kuzen ol bak taaa ademle havva muhabbetine girerim kardeşiz derim kafamızda entrikalar canlandırırım ha :))) teşekkür ederim sende ölesin hayat dolusun neşelisin güzelsin çekicisin sempatiksin falanlarrrr filanlarrrrr :))

• Hıı sen öyle olarak kuzen diyosun bende diyecektim ki dede filan da burada mi :-) şaka tabi ki :-) bu arada benim hakkımda dediklerin için çok haklısın şimdi şüphelendim bak beni taniyon mu yoksa : P

• :) tv'lerde görmüştüm daha dogrusu duymuştum :) sen o kıyafet yarışmasındaki dış ses değil misin ? :))

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir Gözü Mavi Diğer Gözüde Mavi . :P Neyse saçmalamayacağım oğlum bak şimdi hiç çocukluk küçüklük fotoğrafın var mı? Hani böyle bebekleri ilk yıkarken fotoğraf çekerlermiş ya eskiden ondan işte varsa sıkıntı yok ama yoksa sıkıntı büyük evlatlık olabilirsin :D Dur lan ben söylüyorum ama benim de hiç öyle fotoğrafım yok? lan? yoksa ? :((

1|1
    0|0
  • SEVGİLİ ORLİC

Bu mektubu sana cok uzaklardan taa anasınin am.ndan yazıyorum.bu gerceği senin farkedeceğin günü bekledik hep.biliyorduk sen onlardan farklıydın.sen bu fucker fukara insanların nesebi değil odeonun kayıp oğlusun.baban seni bundan 10000 yıl önce okeye dördüncü bulamadığı için anlık bir gafletle dünyaya getirdi.daha sonra kahve ehlinin kınamalarından korkarak seni bulundugun topraklara attı.baban cok pisman evine dön yazan:amcan zeus

1|1
    0|0
    • biliyodum ben insanoglu olmam ..insana göre çok iyi tanrıya göre biraz geriyim :)) zeus amcam adres ver kopup gelcem tüm günahlarımdan :))

• sen beni davet ettin ya* değil büyük tekelden %5 hisse alır yine gelirim la kardeşim benim :))

• Eywallah ;))

• kuzen allah daha kotusunden korusun ya baban yerine annen gelip aslinda baban baban degil derse? neyse ya kactim ben kuzen.

0|1
    0|0
  • oooof kardeşim takma hepimizi attırmışlar zamanında boşver:))))sen yaşamana bak,sonuçta baba dediğin kişi sana bakmadı mı?bakıyor,ama soru açılımın iyi la hakkını vermek lazım:)))5 yıldız:)

0|2
    0|0
    • teşekkür ederim kardeşim benim :))) hiç umrumda değil familyam beni ben ilgilendirir lannnn :)) aaaouuvv çok mu gaza geldim noldu :))

• saçını sarıya ya da siyaha boyat onlardanmış gibi davran uğraştırma milleti

cayırt

2|2
    0|1
    • yagmur yagarsa ya boya akarsa ve kırmızı oldugum ortaya çıkarsa ? :(

maskem düşerse falannnn :(

• teşekkür edip sessizce ayrıl o diyardan :))

0|1
    0|0
  • babanla annenin kan guruplarını çaprazla ilk bakman gereken yer orası seçeneklerden biri senin kan gurubunsa tutuyorsa fazla kurcalama:)

0|1
    0|0
  • korkma korkma hacım genetik olarak turuncu genler 3 kuşak sonra sende ortaya çıkmış rahat ol yani :D

0|1
    0|0
  • işte bir sabah erken hikaye böyle baslamıs :)

0|2
    0|0
  • çok kafana takıyosan dna testi yaptır

0|1
    0|0
  • Kardeş üzülme sen evlatlık değilsin. Evlatlık birini alsalardı seni tercih etmezlerdi. :D

0|1
    0|0
  • Cevap ;

- Baba Sen Saclarını mı Boyatıyorsun !

0|1
    0|0
  • :D korkma la :D

0|1
    0|0
  • sen olmussun moruk seni gommeyi unutmuslar

lol

0|1
    0|0
    • yıkasım var hafız dünyayı ikiye...ne iskenderin ordusu ne nuhun gemisi kalacak geriye :))

• DNA testi denen bir şey var

0|0
    0|0
  • çıktığın yere geri gir :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...