Ya kırdığın gönlü allah seviyorsa?bilemezsin,bilseydin ödün kopardı, dokunamazdın..

demiş mevlana..kolay kalp kırarmısınız?.bencil duygulara kapılıp.yoksa bir şeyi söylerken düşünür karşıdakini incitmeden mi konuşurum diyenlerdensiniz

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• ak gençliği çok kötü kırarım.H.z Ömer in adalet ışığı dururken 7 geminin hesabını veremeyen adamın peşinden gitmek de nedir ? link

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Kolay kırarım. Kırmak gerekir.

1|0
    0|0
  • insana insan gibi davranmak yaklaşmak önceliğimdir

bencilliği sevmem ,bencil olandanda uzak dururum

konuşurken ağzımdan çıkan laflara dikkat ederim düşünerek konuşurum boşa konuşmam

1|0
    0|0
  • güzel söz korkutucu ama kaldığım yerden devam edicem çünkü kızlarda istiyoo ben isteyen kızlarla gecelk takılıyorum bu benm durumu etkiler mi hani iki tarafta istekli olursa =((

1|0
    0|0
  • çok patavatsız konuşurum genellikle...

karşımdaki kişinin incenmesi falan filan dokunmaz bana...

ha allah seviyosa onu diye konuşmayak mı ? bizi sevmiyo mu yani

1|0
    0|0
  • Birden patlarım. Ama sonrasında çok üzülürüm. Buna engel olamıyorum yapım bu.

1|0
    0|0
  • Kimsenin gönlünü kolay kolay kirmam.iyice kasınıyo olması lazım.

1|0
    0|0
  • hayır kırmamaya dikkat ediyorum

1|0
    0|0
  • Kırmamaya çalışırım. Kırsam bile, kimseden korkmam. Sıkıyorsa gelsin.

1|0
    0|0
  • Kırmazsan kırılırsın sende kır.

1|0
    0|0
  • Kimsenin kalbini kirmamaya ozen gosteririm, ha baktim kirilmayi hak eden bir kalp var karsimda hic acimam paramparca ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimseyi kiramam ben, onlar beni kirsin. Porselen kirar gibi kirsinlar kalbimi, ben yine kiramam kimseni kalbini...

Birine birseyi soylerken iki kere dusunup soylemeli insan, sonucta karsindakininde duygulari var. Senin espiri anlayisini, sakalarini vesaire herkes senin gibi algilamaz, algilamak zorundada degil.

Ben cidden cok dikkat ederim.

1|0
    0|0
    • bunu başarmak büyük bir erdem ve karşıdakini düşünmekte herkesin başaramayacağı bir şey güzel bir insan olduğunu düşünüyorum.

• Birini kirmak ve bunun bilincinde olmak cok daha kotu bence. Geceleri rahat uyuyamaz ki insan, cidden bak kafan surekli kirdigin kisiye takilir.

• beni sinirlendiriyosa eger karsimdaki 1 saniyede kalbini kirarim umrumda bile olmaz

1|0
    0|0
  • bencilim.

kırarım.

çok ayıp bana.

0|1
    1|0
  • Kırarım çok eleştirici biriyim

1|0
    0|0
  • genelde vicdanım el vermiyor

1|0