Erkek dediğin tepki verir !

Ya sevgilimle 9 aydır beraberiz. Bugün 2 aydır arasının limoni olduğu arkadaşıyla görüştük doğumgünü diye. Bende arkadaşını tanıyorum ve hatta onun bütün arkadaşları ile de yakınım severler beni. O arkadaşı artık biraz haklı diye bokunu çıkardı. Uyuz uyuz ikimiz hakkında laf etmeye başladı. Yemek yerken de sözde sevdiğinden a.k diyerek çoğul konuştu. sanırım anlaşılmıştır. Ben sevgilime baktım bişey der herhalde diye, demedi. Bugün tepkimi gösterdim neden dedim tepki vermedin tamam haklı olabilir ama arkadaşım sende b.kunu çıkarma konuştuk anlaştık bitti uzatma demen gerekirdi. Neymiş o küfür ettiğini duymamış, duysaymış tepki verirmiş. Dedim bize başka türlüde uyuzluklar yaptı bir şey deseydin, yok neymiş kendisi çocuk değilmiş nerede tepki verileceğini bilirmiş. Ben bunları söyleyincede kanına dokunmuş beyefendinin. Sonunda çocuğa ben dedim yemek sonrası nereye kadar bu saçma sözler devam edecek diye. bu durumdan sizce ne çıkar? Çünkü o kadar dokunduki erkek dediğin o sözü duymasa bile diğer saçmalıklara hitaben kendisini korur en başta ne kadar yakını olursa olsun, değil mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimin yanında bana laf sokucak aman aman aman :)) annesinedene içtiği sütü burnundan getiririm yemin ediyorum :))

Zaten bunuhiçbir arkadaşım yapma cesaretinde bulunamazda bulunsa bile gerektiği cevabı alır :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Elini masaya vurayacak , öyle lafı yiyip oturmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...