İlk insanlar mı daha mutludur, günümüz insanı mı? sizin görüşünüz nedir bu konud?a

İlk insanlar mı daha mutludur, günümüz insanı mı? sizin görüşünüz nedir bu konuda

• Ilk insanlar
    83% (24)58% (14)72% (38)Oy Ver
  • Günümüz insanı
    17% (5)42% (10)28% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
12|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• ilk insanlar bence ne güzel para derdi yok çalışma derdi yok trafik yok insan yok bir kere :)) kafana göre dağ taş gez mağaralara resim çiz hayat onlara güzelmiş :)

1|0
    0|0
  • Mutluluğun tanımı nedir?

Ortak bir tanım geliştir ya da kendi tanımını yaz ki soruna daha net bir cevap verebileyim.

Ha, diyeceksin bir senin cevabın için uğraşacak değilim!

Haklı olmaman için hiç bir neden yok. :)

1|0
    0|0
  • Tabiki ilk insanlar.Ne para davası vardı ne kapitalist sistem ne namus dersi ne hastalık.Kısaca insanlar teknolojinin gelişmesiyle her türlü dersi üstlenmeye başladılar.

1|0
    0|0
  • ne kadar az ihtiyaç o kadar fazla mutluluk ... o yüzden ilk insanlar bizden kat kat mutlulardı... şimdi çok zor =/

1|0
    0|0
  • Ben daha mutluyum

1|0
    0|0
  • kebapçıdan çıkarken aldığım ıslak mendil bile mutlu ediyo beni, siz nasıl bu kadar mutsuz olabiliyosunuz hayret bir olay

1|0
    0|0
  • ilk insanlar yiyecek ve yaşam savaşından başka bir şey düşünmüyorlardır eminim.. yaşadıkları her gün için veya buldukları her yemek için seviniyorlardır.

1|0
    0|0
  • Ilk insanlar

1|0
    0|0
  • bu zamanlarda duygu yoğunluğu daha fzla bence , şimdiki insanlar eskilerine gore hem daha çok üzülüp hem de daha mutlu oluyorlar

1|0
    0|0
  • ilk insanlardan bir kaçını günümüze getircen ne kafayı bozarlar ama ya da bizden birini o zaman götürsen delirir elektrik yok telefon yok yok yokyok 1 haftaya delirir

1|0
    0|0
  • ilk insanların yaşantısı daha zordu belki ama tüm zamanları kendilerine aitti sanırım

1|0
    0|0
  • ilk insanlar belki hayatta kalmak zordur ancak uydurulmuş ihtiyaçları yoktu

1|0
    0|0
  • ulan simdi az bir soguk oluyo g.tümüz donuyo üst üste giyinmekten robocop gibi yürüyoruz hatta bazen o kadar abartiyorum ki hani olmazda sans eseri eve kız falan atsam soyunamadan basarlar*. bir de ilk insanlar gibi g.tü bası acık bundan daha sert kısları düsünün ateş bile yok aman yarabbi...

0|0
    1|0
  • Çıplak ayaklar, hayvan derisi elbiseler, dağınık saçlar, lambasız sığınaklar... (: Nufus bu kadar fazla çoğaldığına göre, kesinlikle bizden çok daha fazla mutlulardır. (:

1|0
    0|0
  • ilk insanlar daha mutluydu çünkü gereksinimleri azdı şimdi on milyon ihtiyaç olmayan ihtiyaç var

1|0
    0|0
  • cok degil bundan 30-50 sene geri gittiğimizde daha elektrik köylerimize gelmeden önce (kutuların içine adamlar "tv" girmeden önce) yine insanlarin dahada mutlu yasamiş olduklarini görebiliriz...

1|0
    0|2
  • zenginiz paramız var ama eski insanlar daha mutlu kücük bir ev büyük bir evden daha mutlu oluyor emin ol şuan bir cok kişi mutsu benle birlikte

1|0
    0|0
  • Her gecen gun sosyal hareketlilik hızlandığı ıcın kesınlıkle eskıler daha mutlu. Eskıden adam babasını ısını yapıp komsunu kızıyla evlenıyomus kucuk bı dünya daha hos ama sımkı oylemı herseye sınırsızca ulasıyoruz

1|0
    0|0
  • ilk insanların nesi mutlu olacak la daha ağda bile yoktu o zamanlar düşünsene tüy yumağı gibi hatunlar rezalet

1|0
    0|0
    • farklı bir bakış açısı :) çam sakızı varmıştır :D ya da şekerli ağda

• ne hormonu yahu hiç mi film izlemedin, ben o çağda yaşasaydım soyum kururdu da bir tane kadın öpemeden ölürdüm :))) kdsjkdjskjdk

• müstehak sana :DD: ne diyim

• Bence en çok Atatürk'ün zamanındadır. Zaten hepimiz biliyoruz anlatmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Tabiki ilk insanlar. Karinlari doydumu en mutlusu onlardi. Simdi baksana karin doyma yetmiyor..

1|0
    0|0
  • Sorun güzel kelebek puanı verdim anketini oyladım. Günümüz mutluluğu daha küçük daha nitelikli.

1|0
    0|0
  • insana göre değişir öğrenciyim ünide okuyorum kız arkadaşım var mutluyum vala :)

1|0
    0|0
  • tayyipten önceki insanlar mutludur. En azından farkında olmadan soyuluyordular ya da dık..

0|0
    0|0
  • 1450 li yıllarda doğmak isterdim.

1|0
    0|0
  • ilk insanlar tabi yokluk içinde varlık :)

1|0
    0|0
  • ilk insanlar humopotatamuslar çok daha mutluydular panpa

1|0
    0|0
  • para insanı manik yapar kelebek kardeş

cayırt

1|0
    0|0
  • her zamanın her çağın sıkıntıları zorlukları vardır kıyaslama yapmak zor

1|0
    0|0
  • daha mutsuzdur bence antidepresan ne arar eskide millet kafayı yer :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• tabi ki ilk insanlar insanlar o zaman sadece karınları doysyn istiyordu şimdilerde ise insanlar karınlarının doyması bırak gösteriş için aç gezmeye başlar oldular. o zamanlar teknoloji yoktu insanlar arasında samimiyet vardı herşeyden önce günümüzde ise herşey yalan herşey sahte herkes iki yüzlü.

1|0
    0|0
  • İlk insanlar

1|0
    0|1
  • Sanırım ilk insanlar.

Ama onlara da sorsalardı günümüz insanı derlerdi (:

1|0
    0|0
  • İlk insanlar tabiki

1|0
    0|0
  • sürekli icat bulup geliştirme peşinde olduklarından pek dertleri tasaları yoktur varsada takmıyorlardır heralde :)

1|0
    0|0
  • A şıkkı.

1|0
    0|0
  • neye göre?

1|0
    0|0
  • Günümüzde mutluluk ender bulunuyor.

1|0
    0|0
  • İlk insanlar. Kalpleri bile daha temiz, iyilermiş. Simdi hersey daha kötü insanlar, duygular..

1|0
    0|0
  • Ilk insanlar

0|0
    0|0
  • Tabikide onceki donemlerde yasayan insanlar cok daha mutludurlar

1|0
    0|0
  • Ilk insanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...