Kafamın Sol Ön Tarafında Sızı Gibi Bir Ağrı ?

Kafamın Sol Ön Tarafında Sızı Gibi Bir Ağrı var arkadaşlar daha önce tedavi görmüştüm ağrılar için sebebi ne olabilir sizce ?

1|1
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Soğuktan kaynaklıdır, kışın çok olur... Mesela çok üşürsün kendini kasarsın faan bu yüzden de sinirlerde zorlanma gerilim falan oluyor, bu yüzden de ince sızılar ağrılar oluşuyor. çok olur genelde özellikle de soğuğu yedikten sonra...

0|1
    0|0
  • hergün düzenli olarak ağrıyorsa, ağrı kesiciler etki etmiyorsa, sanki biri beynini ya da kafanın o tarafını sıkıp bırakıyo gibi oluyosa muhtemelen küme tipi ağrı. tedavisi yok, hayat boyu devam ediyor. benimde o sıkıntım var. doktora git yine de. emar falan çeker. bir ilaç vermişti doktor bana, adını hatırlamıyorum 5 mg küçük pembe bir hap. onu içince geçiyordu ama inanılmaz uyku yapıyor. sabah içiyodum akşam üstü 5te uyuklamaya başlıyodum, ertesi sabah kafamı zor kaldırıyodum yataktan. eğer benim dediğim türde bişise onu verir muhtemelen. Ben içme derim, insanın hayatını engelliyor. Uyku manyağı oluyosun, o ağrıyı geçiriyo ama bu sefer çok uyuduğun için ağrı oluyo başında. ben bununla yaşamayı öğrendim. :D ama yinede bir doktora git, bir sıkıntı var mı baksınlar iyice emarla falan.

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun bir fikrim yok ..

0|1
    0|0
  • gerilim tipi baş ağrısı sanırım değil mi?

0|1
    0|0
  • Daha önce ne için tedavi gördün geçmiş olsun.

Seni tedavi doktoruna gitmelisin bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş şakaya gelmez.. ağrı kaş üzerindeyse migren ve sinüsüt gibi yorumlanır ama bence bir uzmana görün..

1|1
    0|0
  • Ayaklarını uzat, uzan ve sağ ayağının başparmağıın iç tarafına masaj yaptır. Canın yanar biraz ama ağrını giderir.

0|1
    0|0
  • migren veya sinüzit olabilir

0|1
    0|0
  • Sol tarafı duvara vur hafif ortala sonra kafanı arkaya dogru attır omurilik soğanının hooop oradanda omurlara zaten artık gideceği yol belli kesin çözüm :) 5* kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...