Sevgılınız ıle yapılacak şaşırtıcı aktıvıteler neler olabılır?

Evet beyler başka sehırde yaşayan kız arkadaşınız yazın 10 gunlugune yanınıza kalmaya gelse süpriz nitelıgındekı hangı aktıvıtelerı yapmak ısterdınız lutfen bıraz yaratıcı olun cıddı bır soru lutfen cıddı cevaplar verın erkek arkadasımı gercekten yaptıgım suprızlerle etkılemek ıstıyorum...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlıgını one surrr

0|0
    0|0
    • Ya o kadar basıte ındırgemesek...

• Ekleyemem :))

• :) nıeeee sen bılırsın amaa

Erkekler Ne Diyor 4

• Klozete sic ama tam bulassin saga sola ve sifonu cekmeden kapat kapagi.

O tualete geldiginde kapagi kaldirip suprizle karsilassin.

Bence romantik.

0|0
    0|0
    • Ya bişi sorucam cıdden baban senı kucukken havaya fırlatıp kafa ustu yeremı dusurdu :D neyın kafası bu

• Hepiniz ayni model misiniz?

Kalip kalip ayni cumleleri soyluyorsunuz oysa benim onerilerim ne kadar ozgun.

Romantik bulmadiysan yapma.

Sevgilin sictigini bilmiyor mu, neyin tribindesin.

• onun senden istemesi yerine senn ona vermen çok ilginç bir aktivite olabilirdi

0|0
    0|0
    • :D ya ne alem ınsansın :D bıraz daha cıddı tavsıyelerın olursa memnun olurum..

• Yuhh :D ya tamam kabul yaratıcı hatta muhtemelen etkılerde ama seks dısında bır aktıvıte yok muya hanı arada degısıklık olsun

• ahaha valla ben bir aktiviteleri biliyorum gayette heyecanlı ve zevkli ama kıza sormadım yaa acaba onlarda zevk almış mıdır :S

• bir iç çamaşırı al

0|0
    0|0
    • Ya tabıkı onları yapıcam iç çamasırı ve bı suru sey daha baska aktıvıteler dıyorum ben yanı

• sevdiğim bir kız başka bir şehir de yanıma gelirse on dan başka bir süpriz daha iyi olmaz nerde o gün daha vazla bir şey istiyor san bir hediye ya da gece gündüz yanında olman

0|0
    0|0
    • gece gunduz yanyana olucaz zaten hedıyede alıcam baska bişi bole vay be dedırtıcek bişi arıyorum ben..

• sağol kanka sevgilin çok şanslı

• :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...