Çok sıkıldım hayattan..

20yasindayim ve her günüm dahada kötüleşiyor,yalnızlaşıyor.okuldan koptum.hayattan koptum.fiziksel özelliklerimden dolayı psikolijimde çok bozuk.herşeyi buna bağlıyorum.konuşacak gücüm yokmuş gibi.dışarıya çok zorda kalmassam çıkmıyorum,utanıyorum bazen bazende umrumda olmuyor.kaldığım yurttandan memnun değilim birisi birşey onersin lütfen.geçmiyor hayat artık çok moralim bozuk

Güncellemeler:
Burnumla alnımin birleştiği yer çok derin ve iğrenç olmasını sağlıyor.ayrıca burnum uzun ve önü asagida.şekil almaz bir saçlarım var.yandanda geçen yıl açıldı. Ve seyrek durumda suanda

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana verebileceğim tavsiye şu. Allah seni yarattı böyle olmanı o taktir etti allah ne verdiyse o yuz. dua et haline şükret ve biraz kendinle vakit geçir film izle dizi izle kitap oku pc de oyun oyna ssaatlerce. bir süre böyle kafanı rahatlat zira düşünmek seni daha da dibe çekecek. ne olduğunu bil kabullen ve kendini öyle kabul edip hayata tutunmalısın kardeşim allah güç kuvvet versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fiziksel özelliğin ne eger bunu açıklarsan yardımcı olabilirz belki bence sen bir piskolağa git kesnlikle böle kendıne zarar verceksin kötü şeyler yapcksn ...

0|0
    0|0
  • bnde bunaldm .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...