10 Yıl Sonra Ks'de Yazdıklarını Okusan?

Malum Ks üyeliğini silsen bile yorumlarını ve sorularını kaldırmıyor.. Şöyle bir düşündüm site 10 yıl sonrada varlığını sürdürürse burası tam bir günlük gibi olacak. Bazen ne kadar saçma düşündüğümüzü bazende ne kadar boş şeylere üzüldüğümüzü görmüş olacağız sizce de öyle değil mi? (Tavsiyem kimse üyeliğini silmesin 10 yıl sonra bugün aynı saatte görüşelim:) )

Not: Ergen gurup ne çektik sizden o gün daha iyi anlayacaksınız :):)

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• komik şeyler olacak. ben 1 yıl öncekilerime bile gülüp şaşıyorum

0|1
    0|0
    • bencede öyle olacak maydonoz, epeydir görmemiştim seni gördüğüme sevindim :)

• ben yoktum aslında 3 ay falan çekildim :) 3-4 gün oldu denk geliş kısmetimiz bugüneymiş demek

En İyi Erkek Görüşü

• Nota katılıyorum :) 10 yıl sonra hepimizde neler değişmiş olacak kim bilir. Site bile farklı özelliklere sahip olacak eminim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 10 yıl sonra yazdıklarıma bakıp hiç değişmemişim deme ihtimalim var...3 sene öncekilerine bakıyorum da düşüncelerim aynı.

0|1
    0|0
    • bence çok az dahada olsa bir değişim olacaktır. bugün sorsan bende hayır artık tamamen oturdu benliğim desemde, bu on yıl içinde mutlaka yine hatalar yapıcam ve mutlaka yeni dersler alıcam bu hayattan :)

• genelde vakit geçsin diye saçma sorular sorduğumdan o zaman da orduklarıma güler geçerim muhtemelen.

0|1
    0|0
  • Ay ay ne büyümüş var burada :)

Ben 2 yıl önce yazdıklarıma gülmüştüm bir ara,ne saçmalamışım..

0|1
    0|0
    • :):) bencede bu gülme 40 a kadar devam edecek.. yaşlandık zaten

• O ergenlerde on yıl sonra büyüyecek be abisi..

Çocukları falan gelir artık.

On yıl sonra yazdıklarımı okursam güler geçerdim.

0|1
    0|0
    • Şimdi ölmek istiyorum diye konu açanlar ben o dönem kime aşıktım diye adını düşünecekler bence :) Teşekkürler yorum için

• Sen misin profildeki

Sellynaz?

• Ergenler duyun ve ağlayın lan halinize.

0|1
    0|0
  • Güler geçeriz..

0|1
    0|0
  • Ergen sensin taam mı diye gelirler şimdi

0|1
    0|0
    • yazarken onlara karşı sessiz kalacağıma dair ant içtim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 numara bir tespit olmuş bravo. Hani insan bazen üzülür ya ulan niye benim aklıma gelmedi diye o derece

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim başkan güzel bakmış güzel görmüşsün sağol..

• 10 yıl mı? Üstad ne yaptın sen 10 yıla kim öyle kim kala. Kalsak bile sileriz. Düşünsene bundan 10 yıl önceyi, hatta 10 yıl önceyi değil 5 yıl önceyi düşün. Nerelere üyeydik herbirimiz kimbilir. Eee ne oldu? Ya kapattık ya unuttuk. 10 yıl sonra değil biz, bu sitenin admini bile kapatmış olur hesabını. Şahsen ben 1-2 ay daha takılır sonra kapatırım. O da en fazla yani.

0|1
    0|0
  • Nasil yani? Simdi ben uyeligimi sildigim de adamlar benim cevap ve yorumlarimi silmiyor mu?

0|1
    0|0
    • yok sen gidiyosun ama adın kalıyo :)

• Iyi de yasal mi bu? Sanmiyorum, dava edilse kaybederler.

• Sonuçta bilgi alışverişi platformu olduğu için bu mantık doğru, ama herşeyi yanlış kullandığımız gibi bu siteyide yanlış kullandığımız için seninde dediğin doğru.. Özel hayat gibi düşünebilirsin ama sitenin amacı bu değil.. gerisini hakim bilir :)

• 10 yıl sonra kesin daha fazla gereksiz biri olurum

0|1
    0|0
  • Ve çoğunlukla ulan ne kadar salakmışım be derim. Malum yaşın ilerlemesiyle...

0|1
    0|0
  • Evet iyi olurdu ama kötü de olmazdı

0|1
    0|0
  • 10 yıl sonra kesin ölmüş olurum ben yazdıklarımı okuyup bir fatiha okursunuz artık

0|1
    0|0
  • güzel bir soru 10 yıl sonra ölmez sağ olursak görüşmek dileğiyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...