Otobüs giderken yanınız boş karşı cinsden yaşınız yakın biri oturunca rahatsız olurmusunuz ?

bana geliyor bazen tipi değişenler var sanki bişey yapacaz anası satim ya :) sizin de başınza geliyor mu böyle olaylar :)

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Türk milleti :)) Yapan kızlarımız var.. Toplum baskısı bazılarının kalıplaşmış düşünceler, bazılarınınsa istemem yan cebime koy tavrı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayır. sace aşırı kilolu ya da kıpır kıpır olanlar rahatsız edici

1|1
    0|0
  • otobüste yanıma oturan hiçbir karşı cins yemeye kalkmadı insan. o yüzden rahatsız olmayı gerektiren bir durum yok.

1|0
    0|0
  • efendi efendi durdugu sürece hayır.

1|1
    0|0
  • edebiyle oturtuğu sürece sıkıntı olmaz

1|1
    0|0
  • Farketmez ben otururum yanina bazen biriside benim yanima gelir belki sohbet edebilliriz ama genelde oturmuyorlar yanima basortum olunca rahatsizlik vermemek icin veya onyargilli oluyorlar olsun :)

0|1
    0|0
  • Yok normal ama cidden doğum yapacak gibi oturan adamlar var. :/ Az önce 1.5 kişilik yerde bir adamla oturdum problem yok ama 2 kişilik yere yayılan öküzler var :/

0|0
    0|0
  • olmam

2|0
    0|0
  • Saçma ya otobüste ne olabilir ki :D

0|0
    0|1
  • Oturanı bile otobüsten ineceğim zaman fark ediyorum ..

0|0
    1|0
  • Pek umrumda değil kimin oturduğu. Bir an önce inmeye bakarım zaten.

0|0
    0|0
  • ben mutlu bile oluyorum:) yaşıtlarım iyidir:)

0|0
    0|0
  • sperm hücreleri zıplayan şeylerdir nolur nolmaz ben yanıma oturtmam :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Umursamam hatta bayan olması işime gelir. Çünkü adam gibi oturur ve ayaklarını açıp sıkıştırmaz rahatsız etmez. Hemcinsim olsa ayakları açar bakmışım oturma alanıma geçmiş dizleri. Kafamı çevirip suratına bakıyorum o sırada bana bakıyor ve önce dizine sonra tekrar ters ters suratına bakıyorum kalas anlıyor beyinsizliğini toparlanıyor. Sanki satın alıyorlar koltuğun her tarafını. Yanında bayan olsa demek bu şekilde taciz edecek. Neyse gene uzattım ya kısacası rahatsız olmam varla yok arasıdır. Ha erkek oturmuş ha kadın.

0|0
    0|0
  • gelmez olurmu çeşit çeşit insanı var sabah metroda ayaktayım geldi bitanesi dibime yapıştı yer yokmuş neleri varya toplu taşıma iyidir ama :D

0|0
    0|0
  • Kim oturursa otursun. Sıkıntı yok.

Herkesin hakkı sonuçta.

0|0
    0|0
  • En kötüsüde boş tramvayda o kadar boş yer varken kızın gelip yanınıza oturmasıdır.

Bütün rahatlığım bir anda bozuluyor.

0|0
    0|0
  • olmam bunda rahatsızlık ne olabilir ki

ama kızlar yanıma oturunca bir tedirgin olurum

0|0
    0|0
  • yok bn kalkıyorum başka bayana yer veriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...