Yağmurlu bir gecede arabanıza aldığınız otostopçu bir katil çıkarsa? Neler Yapardınız?

iyilik yap denize at die boşa dememişler klasik bir korku filmi sahnesidir (: peki bir gün gerçek olsa yağmurlu havada gidiosunuz ve ıslanmaktan mahfolmuş güzel/yakışıklı biri otostop çekio ve arabaya alıosunuz ve sonradan olanlar oluor naparsınız? hadi bakalım hayal gücünüzü görelim (:

0|0
15|40

En İyi Erkek Görüşü

• ya kardeşim aklımı ne bulandırıyosun ben sürekli otustupçu alıyom.öğrencidir garibandır durakta bekleyendir ohoooo sayende almadan es geçecem bak.piskopatmısın sen yaaaa?tööbe töbe...gel gelelim soruya.çıkarsa espiri yaparım herhalde.kardeş illede şemsiyeyi açacak mıyız?böyle iyiydik falan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Korkunç bir film mi bu ?

Olanlar olmadan önce katilimi tehdit ederdim. Gene hamle yapmaya kalkarsa , dün akşam yemiş olduğum kuru fasulyenin dayanılmaz havasını arabanın atmosferine bırakırdım ..

Çok dayanamaz iner ( herhalde ) .

0|0
    0|0
  • alırım kızı ister öldürür ister eve gider iyilik yapıyoz sonucta ama korkum ilişkiyi giripte öldürmesin cenabet gitmeyem öbür tarafa

hayal gücüne gelirsek arabayı kaza yaptırmakla tehdit ederim oda gider tahtalı köye

0|0
    0|0
  • her zaman üzerimde taşıdığım babadan kalma rovelveri çıkarıp önce kabzasıyla suratına geçirip dişini kırar sonra ani bir frenle kafasını göğüse vurdururum kırılan burnundan akan kanlar döemeleri kirletmesin diye koşar adımlarla yan kapıya geçip herifi tutup aşşağı çekerim sonra bagajdan ipi çıkarıp s*kine bağlarım ipin diğer ucunu çeki demirine takıp yoluma devam ederim..

0|0
    0|0
    • pardon katil sen değilsin karşı taraf naptın sen öyle (:

• bende istemezdim ama kendi kaşındı.. biz ona insanlık ettik o haydutluk peşinde.. bide nasıl yalvarıyor bir görsen :D abi yapma çoluğum çocuğum var abi..

• ilk gördüğüm yere girer ben buraya geliodum derim.

0|0
    0|0
  • araba bozuldu derim iner kaçarım:D

1|0
    0|0
  • Ne kadar cani olursa olsun o da artik kurtarilmayi bekleyen biri.

Katiller prensipli insanlardir keyifli bir yolculuk olabilir.

Zaten direksiyon bende ve ikimizin hayati da benim elimde.

Bir sigara yakip bana vermesini soylerdim,arka koltukta da bira olmasi lazim muzikte fena degil,kardes kardes gideriz.

0|0
    0|0
  • Yusuf la , Eşhedü arasında gider gilirım herhalde...

1|0
    0|0
  • ohaaa ne ara amerikaya geldim lan derim :D

0|0
    0|0
  • Benim yapacaklarımı aynen şu şekilde;

-İlk onu hissedersem onu indirmek yerine onu yumuşatırım

-Eğer başaramazsam o girişimde bulunmadan ölünce kaybedeceklerimi anlatırım farklı bir yoldan

zaten sonra eminim yapmayacaktır. Eğer yaparsa da canım sağolsun :)

0|0
    0|0
  • aldım bir gün gay cıktı başımdan zor attım

0|0
    0|0
  • En iyisi katille anlaşıp başka birini öldürmek. Hem ben yaşayayım hem de onun işi görülsün.

0|0
    0|0
    • yardım ve yatakçılık diosun (:

• vicdan rahatlatma kısmına geçtik sanırım (:

• Değil aslında. Başka birinin ölümünden, ölümünde payımızın olmasından mutlu da olabiliriz. Denemek lazım.

• azını burnunu kırarım onun sonra gidip adalete teslim ederim

0|0
    1|0
  • Ölmüş olacaksınnnnn :)))) neyi düşünüyosunnn ?

0|0
    0|0
  • Rahatıma düşkünüm o havada değil güzel kız rus manken olsa 2 saat dur kapıyı açsın içerisi buz gibi olsun felan ne gerek var :P almam arabaya

1|0
    0|0
  • gideceği yere bırakırım. o da eyvallah sağ olasın der gider herhalde. çünkü o filmlerde önce sevişenler ölüyor. arabada sevişemeyeceğimize göre bana bir şey yapmaz.

0|0
    0|0
    • sen filmin konusundan çıkmışsın (: ben konulu korku filmlerinden bahsediorum (: sevişme savaş gibi olmuş (:

• tamam işte korku filmlerinde konu bu. kesin sevişirler. katil de önce onları öldürür.

• inmez bence adam katil bulmuş yemi öldürmeden bırakır mı :(((

• Ani fren yapıp kafasını koltuğa çarptırırım o anki şokla düzelmeye çalışırken elinde silah varsa silahı alır kafasına vurup bayıltırım, bıçak varsa direk tabana kuvvet :D

0|0
    0|0
  • uyanık olmasam B.K yoluna gideriz :)

0|0
    0|0
  • Arabadan inmesini rica ederim. :)

0|0
    0|0
  • Bundan sonrasını o düşünsün :P

0|0
    0|0
  • Akli selim bir insanin o kadar yagmurlu bir havada disarida ne işi var der gecer giderim arabama almam. akilli adam gecer bir saçak altina yagmurun dinmesini bekler o da yoksa cagirir bir taksi biner gider...

0|0
    0|2
  • şarkıda dediyi gibi -

Bana saldırıyorsa

Gözünün yaşına bakamam...

0|0
    0|0
  • bebek gibi bir hatun olmadığı sürece arabama almam kimseyi :/ hadi oldu aldım diyelim. levye bu günler için işte kahsdklhsadsa

0|0
    0|1
  • piston aşağ indi derdim o da araçtan inerdi bende gazlardım yola devam :D

1|0
    0|0
  • Dayı daha arabanın taksidi bitmedi...

0|0
    0|0
  • kızın katil olduğunu nasıl anlıyorum ? :D erkek almam zaten :D

0|0
    0|0
    • gözlerinden anlıcak değilsin heralde (ben katili gözünden tanırım demiosan tabe (: ) elinde silah olabilir bıçak olabilir artık tercih senin (:

• oda olabilir (: önemli olan niyet :P muhahahahah

• ahah peki sen öyle diyorsan, öyle olsun tamam ^^

• korkardım napıcam:))

0|0
    0|0
  • derdim abi sizin meslekde ne kadar kazanlıyor birde sigorta var mı ?

0|0
    0|0
  • kısmet artık kim kime gücü yeterrse :D

0|0
    0|0
  • ölürdüm büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • Sanırım güc bir yana tekniklerimi ve soğuk kanlılığımı kullanarak bu işi hallederiim gibii :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 15

• kemerini bağlamasıysa ani frenle camdan atarım kemeri bağlıysa yandım:((

1|0
    0|0
    • efendi gibi durup lütfen arabadan iner misiniz desen daha iyi olmaz mı?

• o filmi izledim.

delirirdim

0|0
    0|0
  • valla ne kadar yakışıklı olsa da otostopçu almam :) diyelim ki aldım, adam da manyak çıktı, ondan sonra artık benim ne yaptığım değil onun ne yaptığı önemli olur :) katilse öldürür, ne yapabilirim ki? fırsat verirse koşar kaçarım anca.

0|0
    0|0
  • otostopçu almam gece vakti :D gece vakti tek başıma araba da kullanmam sanırım :D beni aşar

0|0
    0|0
  • Ne gerek var bunlara? Bak yağmur yağıyor etraf orman toprak kokusu..

Gel az romantik takılalım.. Öldürüp ne yapacaksın güzelim kızı?

0|0
    0|0
  • yağmurlu bir gecede aldığımız otostopçu katil çıkıyorsa güneşli bir havada aldığımız otostopçu ne çıkar? ya da bunun havayla ilgisi ne?

herhalde bu katil hava koşullarına göre işini yapıyor.

"ay bugün hava bulutlu ve insan öldüremem"

0|0
    0|0
    • güneşli bir havada otostopçu alma ihtimalin biraz daha esnektir. Ama yağmurlu havada alacağın yoksada insanlığın tutup alma ihtimalin var o yüzden yağmurlu... Ah Ah biraz düşünsen aslında bulabilirsin o ince detayıda işte napçan...

• Kesin bana aşık olur o..

0|0
    0|0
  • olanlar oluyor derken adam tecavüzcü mü katil mi?:) hani katilse zaten beni atomlarıma ayıracağından bişey yapamıycam.

0|0
    0|1
  • Birlikte çalışalım derim

0|0
    0|0
  • hiç arabaya yabancı birini almadım zaten bayan sürücülere otostop yapan pek yoktur en azından ben rastlamadım ama olsa heyecanlı olurdu :D

0|0
    0|0
  • Ölürdüm :D

0|0
    0|0
  • Üstad guclerimizi birlestirelim mi ne dersin diye teklifte bulunurum.

asdff

0|0
    0|0
  • Almam ki tanımadığım insanı arabama...

0|0
    0|0
  • Kafasını yağmur suyuyla yıkarım

0|0
    0|0
  • tanımadığım birini arabama almam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...