Proten tozu kullanıp daha sonra bırakan var mı arkadaşlar

zararını gördünüz mü yağlanma oldu mu. ve ayrıca ikisini birden bırakan oldu mu sporla proteini :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 6 yasimdan beridir sporun icindeyim, 12 yildan fazladir duzenli gym yapiyorum son 7 yildirda profesyonel fitness & cardio egitmeniyim hicbir zamam kullanmadim kimseyede önermiyorum protein tozunu cunku bunlar daha saglikli sekilde beslenme seklimize gore ozel listelerle duzende tutulabilir.

Agir bir spor yapmadiysan yani vucuduna cok yukleme yoksa vucudundaki kayip uzun surede kendinni belli eder bir anda degisime ugramazsin.

Sana tavsiyem sporu birakma istersen pasif spor yap fakat protein tozunu tamamem cikar hayatindan gereksiz seyler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 4 senedir hiç bir zararını görmedim günde 3 porsiyon kullanıyorum

0|1
    0|0
  • kullanmadim hic ama kas calisan ne cok kiz varmis ben dansciyim biraz kol kasi gerekli oluyor bizde biledee ne kas meraki bu kizlardaki..

0|0
    0|0
  • Protein tozuna bağlı değil bence onu bıraktıktan sonra ayı gibi yersen yağlanırsın

0|0
    0|0
  • kullanmayın sunları.

0|1
    0|0
  • kullanma zararlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• protein tozu kullanmasanda biraz yaglı vucudun varsa sarkma görünür ..Çünki sen spor yaparken bölgesel kan ponpalıyor vucut oradakı kas şişiyor deriyle birlikte .Kütlesel azalma görünür protein vucut ihtiyaci kadarini aliyor daha fazlasını atıyor zatende kendin bilirsin

0|0
    0|0
  • ben ikisini birden bıraktım hiçbir sorun yok taş gibiyim hala

ama bu yap oranımın azlığından da kaynaklanıyor olabilir

vücudun yağlıysa fazla kilo varsa sarkabilir

cayırt

0|0
    0|0
Yükleniyor...