Bel bölgesi nasıl incelir?

Arkadaşlar ben zayıfım normalde ama son günlerde göbek oldu azıcık ama bu beni çok rahatsız ediyor spor merkezine vericek param yok diyet de yapıyorum ama olmuyor olmuyor olmuyorrr o göbek gitmiyor:( Ben diyorum ki şu titreşen aletten alayım kökünden kurtulayım bu sorundan. Hani karnına takıyorsun kıpraşıyor. Aslı astarı var mı onların sizce işe yararmı.? Veya başka ne önerirsiniz? Fitness a gidemem çünkü her ay o parayı vermek beni sarsar düşük bütçem var

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Alet filan alma bence.Glisemik endeksi yüksek karbonhidrat grubundan uzak dur beslenmen de.Bel bölgesi için şunları uygula link

Kalça bölgesi için yapılacaklar link

Karın bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

Boy ve kilonu da yazarsan sevinirim.Bölgesel yağlanman olduğunu belirtmişsin de.

1|0
    0|0
    • boyum 1.72 kilom 64 :((( kalça da var biraz:( teşekkürler linkler bakıym:)

• 21.63 vücut kitle endeksin .Normal bir değer.Beslenme ve sporla eritirsin kalça bölgesini.

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında spor salonlarına o kadar yüksek meblağlar bağlamaya gerek yok ya da herhangi bir ilaç tedavi vb yollara da başvurmaya gerek yok hergün sabah düzenli olarak 6:00 - 6:30 arası tam gün ışımaya başladığı an yatağımızdan kalkıp eşofmanlarımızı giyip küçük havlumuzu boynumuza koyup spor ayakkabılarımızı da giyerek 1 saat spor yapmak ( koşmak ve koşu dönüşünü yürüyerek gerçekleştirmek ) akabinde kahvaltı öncesi 1 adet kırmızı elma yiyip kahvaltıyı da taze portakal suyu siyah zeytin ve peynir gibi ürünlerle gerçekleştirip güne başlamak :) sağlığın sırrı buradan geçiyor.. ama düzenli yaptığınız taktirde...

0|0
    0|0
  • Dengeli beslenme ve düzenlli beslenme ile çok rahat forma girersin,ben 16 kilo verdim,zaman lazım ve azim lazım,destek istersen özelden yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • en zor yağ verilen bel bölgesidir. Spora gidemezsen spor sana gelsin plates topu al 20-30 tl filan onla hareketler yapabilirsin. o titreşimden annemde aldı :D :D bi yararını göremedi.

0|0
    0|0
  • o cihazların bi işe yarayacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • tv lerde satılan alatler var onlardan al bakalım :D

0|0
    0|0
  • genelde azcık olur göbek zaten..ehehe..gıpraşan aletle olur o hı hı

0|0
    0|0
  • mekiktemi çekemiyorsun? bu işin özü bu.

0|0
    0|0
  • donme hareketı var bıde halka var.ogretıtım ben sana maılle yollarım hareketlerı

0|0
    0|0
  • dans et bol bol hareket coş eğlen kop kop hadi oturma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...