Elin oğlu hobbit diye film çeker

bizde ancak çaycı ismail,keloğlanın yancısı beberuhi...

az daha uzunsa g.tten bacak,g.tü yere yakından korkucan..

bu durum bizim denyoluğumuz mu?hollywood un başarısı mı?

ben izler geçerim mi diosun napıosun?:)

Güncellemeler:
bazı arkadaşlar filmleri kıyasladığımı düşünmüş,ben soruyu kısa boylu insana verilen değer olarak ele almak istemiştim..öncelikle o açıdan bakarsak sonra film ve senaryo olaylarına girersek pek sevinirim:)
neden diyorum cüce olduğu için ancak çaycı ya da yancı olabiliyorlar?game of thrones taki elemanın bir kaç dizide önemli rolleri(uğruna aldatılan adam,zeki insan,arzulanan erkek gibi) ve bildiğim bir filmde başrolü varken,neden bizde ancak çaycı oluyor cüceler.(lütfen cüce dememe alınmasın kimse ne yazdıysam net olarak anlatamadım)

ÇOK ÖZÜR SON GÜNCELLEME SÖZ

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Hay Allah iyiliğini versin..

Bizim milletimizin mizahi anlayışı daha fazla. Bu yüzden espri olsun diye böyle komik karakterler daha çok can bulur bizde..

Kıyaslamamak lazım.

Son söz: Yerli Malı Yurdun Malı. Türk Milleti Kendi Malını kullanmalı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 19

• sovyetler birliği abd ye değil. Bir hamburgerle bir blue jeans e yenildi diye bir replik vardı. Düşünürsen aynı konuya çıkıyor sanırım

0|1
    0|0
  • o bu güncelleme ile soru komple değişti orta çağ adamlarda acayip bir çağ :D biz ne yazık ki daha çok efsanevi şeye sahip olabilecekken misal bir göktanrı olayımız var ne yazık ki değerlendiremiyoruz

0|1
    0|0
    • neden diyorum cüce olduğu için ancak çaycı ya da yancı olabiliyorlar?game of thrones taki elemanın bir kaç dizide önemli rolleri(uğruna aldatılan adam,zeki insan,arzulanan erkek gibi) ve bildiğim bir filmde başrolü varken,neden bizde ancak çaycı oluyor cüceler.(lütfen cüce dememe alınmasın kimse ne yazdıysam net olarak anlatamadım)

• biz nedense fiziğe aşırı takıntılı bir milletiz

• muhtemelen çok çok haklısın

• Ben bir kere keloğlanı tanımıyorum ben karagöz ve tayfasının yancısıyım

0|2
    0|0
  • elin oğlu sengin biz açlıktan zor geçiniyor z:d

0|1
    0|0
  • Yabancı filmleri izlemeye devam edeyim ben.

Kaçtım

0|1
    0|0
  • Baksana 10 yılı geçti kurtlar vadisi aynı aynı aynı daha geliştirdiklei bir saniye kare yok adobe after effect programında kurşun parlamaları dışında neyi var eften püften araba patlatıyorla maketten helekopterler. 3 milyon dolar para alıyorlar 2,5 milyonu yapımcı cebine indiriyor.

0|1
    0|0
  • Polemiğe girmem..

İzler geçerim :)))

0|1
    0|0
  • Bizim ülkede iyi fikirleri, düşünceleri olan insanların önünü açmıyorlar böyle salata beyinlilere film yaptırıyorlar. Olacağı bu ne bekliyordun.

0|1
    0|1
  • Olay yonetmenlerde veya oyuncularda bitmiyor

Olay bu yapılan salak sacma dizilere para odeyen bunları sipariş edip yayınlayan kanallarda bitiyor.Eğerki kanallar bunları sacma bulup daha iyilerini cekmelerini ister ve onları satın almazsa,piyasada gordugunuz neredeyse tüm diziler ve filmler yalan olur

Sizin anlayacagınız sıcak para donuyor bu işte ve bu yuzden hemen olsun kolay olsun yapıstıralım gitsin havası var.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir noktaya değinmişsin 5 yıl ;) kardeşim ben de bu drumdan muzdaribim senin dediklerini geçtim komedi filmine bile aşk,aşk acısı falan sıkıştırmaya çalışan bir zihniyete sahip film sektörümüz var bunun yanı sıra aksiyon hiç ama hiç olsa da savaşlar anlatılır kurgu koskoca bir sıfır gişe yapmak isteyen adam da ülkemizde gidip komedi projelerine para akıtıyor bel altı espiriler seviyesizlik derken istediği gişeye ulaşıyor amaaaan boş ver bu konuda ülkemizden film sektöründen çok şey beklememek lazım...sonuçta bir yılmaz güney gibi kaliteli adamlar kalmadı ki

0|0
    0|0
    • ewet katılıyorum ama izleyiciler ağlamak istyen acıdan zevk alan hayatındaki aşk acısını sevgilisine/eşine yansıtayaman iletişim özürlü bazı kişiler bu seyleri izleyerek desarj oluyor ornaek alıp uygulyan bile var ağlayrak rahatlayan aynı aşkı yaşmak isteyip normal hayttda bulamya n bu işte de izleyen ne istiyorsa filmlerde dizlerde bunu veriyor sanırsam ama diğer bizim gibi yüzde 50lik kızmı unutuyorlar sanırsam :/

• Bizim yönetmenlerden senaristlerden adam olmaz.Dünya çapında oyuncularımız var ama adam gibi senaryo yok kurgu yok.

Alp kırşan bana göre dünya çapında oyuncu olabilcek yeteneği ve potansiyele sahip ama şuan bulunduğu nokta ortada.

Hollywood un başarısı tabiki var ama bizim denyoluğumuz daha fazla var.

O kadar övündüğümüz Türk Sinemasının en fazla gişe rekortmeni filminin en can alıcı yerleri bile animasyon.Gerisini siz düşünün.

0|0
    0|0
    • sana kısmen katılıyorum fakat alp kırşanında jim carrey çakması bir soytarı olduğunu düşünüyorum.

• burada bazilari var 31 olsalar cekilmezler

amk

0|1
    0|0
  • cahilce yazılmış sözcüklerden ibaret bir soru.

0|0
    0|1
    • hangi sözcükler ve hangi kısımları cahilce bunu belirtir misin?he yok bişi belirtemem atar tutarım sadece diosan ayrı

• kıyasladığın filmlere bir bak önce,ülkelerin içinde oldukları durumları,kültürlerini falan bir değerlendir öyle bizde keloğlan onlarda hobbit falan diye girme olaya

• anlayışın kıt burada artistlik yapıyorsun.ben filmleri değil kişilere toplumda verilen rolleri kıyasladım cahil.elin oğlu cüceyi kahraman yapıyor,biz çaycı ya da yancı yapıyoruz dedim.hem anlamayı denemiyor ilk düşündüğüne yorum yapıyorsun hemde yorumunda artistlik yapıyorsun ama malesef asıl cahillik senin yaptığın.şimdi bir kere daha okursan soruyu,sormak istediğimi anlarsın

• Sen asıl bombaları unutmuşsun aga. Zıptı çıktılar, fıtı fıtılar, çalgı çengiler, işler güçler, düğün dernekler, maskeli beşler, kutsal damacanalar ve daha nice boş beleş işler. Kompleks duymanın ne demek olduğunu bu filmler sayesinde hissettim. Günümüz Türk sinemasından İĞRENİYORUMMMM! Ayrıca bir Orta Dünya tutkunuyum.

0|0
    0|0
  • sen çekte izleyelim ozaman

0|0
    0|1
  • izleyenleri aptallastiran pis yediliye ve akasya duragina devam...

0|0
    0|0
  • Bizimkiler fazla samimi bence :D:D

0|0
    0|0
  • Gandalf bizi korusun

0|0
    0|0
  • onu geçtim gta da nedesembilemedim3 isimli karakteri bilmeyen karaktersizler var ayıp ayıp

cayırt

0|0
    0|0
Yükleniyor...