Kapat

Unuttuğunuz için komik duruma düştüğünüz anlar ?

mesela ben çöpü elimde unuttum ve onunla otobüse bindim .kucağımda üstelik .ve farkedince dolmuştu otobüs .gideceğm yere kadar taşıdım malesef :) sizin de değişik anılarınız vardır unutarak dalgınlıkla imza attığınız anılarınızı paylaşın gülelim dostlar

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• ahaaah güldürdün beni bu gerçekten komikmiş:D:D ben telefon elimdeyken telefonu arıyordum herkesin içinde birde soryorum telefonumu gören var mı nereye koydum bunu yaaa... -eliiinnndeeeee dediklerinde çok utandım:$

1|0
    0|0
    • gülmek de sana pek yakıştı .benim bunun dışında ne anılarım var .eğer stres atmak istersen özele beklerim .telefonu unutmak da güzelmiş.ben birkere bir numarayı unutmamak için elime yazayım dedim.aklımdan geçen elime bakınca hatırlamaktı.akşam bir elime baktım ne göreyim :eline bak yazmışım numara yok :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 16

• bu aralar baya basıma geliyo. geçen erkek arkadasım yanına para al dedi bende fazla yok falan dedi bende tamam dedim parayı koydum cüzdana çıktım dolaştık takıldık falan. eve gitcez, cüzdan yok :D. parasız kaldık :D. allahtan personel kartım var, metroda falan muhabbeti kurdum mu bedava geçebiliyorum. :D çok utandım o gün ama sevgilime karşı.

1|0
    0|0
  • hiç olmadı böyle bişeyim :D

0|0
    0|0
  • sürekli gittiğim alış veriş merkezine gitmiştim arkadaslarımla yemek yedik lavaboya gittiğimde kızlar tuvaletine girdiğimi sanmışım oysaki erkekler tuvaletiymiş... karsımda direk ayna vardı hiç etrafıma bakmadım saçımı başımı yapıyodum elimi yıkayacaktım sabun elimdeydi aynadan 3 tane adam yansıdı bende çok hızlı koştum o anki utancımı hiçbiyerde yaşamamıştım :DDD

0|0
    0|0
    • kızlar tuvaltetine bir arkadaş girmiş demet .lavaboda bayan seslerini duyunca çıkamamış .ped muhabbeti dinlemiş :) sendeucuz kurtulmuşsun bu arada

• 0|0
    0|1
  • Bir keresinde sınıf defterini eve götürüyordum az kalsın. :))

0|0
    0|0
  • Bodruma tatile giderken mola yerinde cuzdanimi unttum ve bunu bir Saat snra farkettm tekrar geri donduk. Git gel iki Saat fzla yol gittik

1|0
    0|0
  • bi keresinde gözlüğü kafama takıp gözlük aradım heryerde

0|0
    0|0
  • turnikede akbil yerine okul kartı okutmaya çalışmak :D

0|0
    0|0
  • :D gözümün önüne anlattığın görüntü geldi birden çok güldüm :D :D

0|0
    0|0
  • Telefonumu hep bir yerlerde unutuyorum :D bir kere markette kasada bırakıp gelmişim :D

1|0
    0|0
  • sen yine otobüste fark etmişsin çöpü işine getirenleri gördüm ben neyin kafasını yaşıyorsa artık... :))

0|0
    0|0
  • serviste kapıya burnum sıkışıyodu servisçinin beni unutup kapıyı yüzüme kapaması sayesinde.

0|0
    0|0
  • terlikle okula gitmiştim bir kere -_- -_-

0|0
    0|0
  • avmde ev terlikleriyle dolaştığımı hiç unutmam

1|0
    0|0
  • çok güldm.senin kadar unutkan olmadığım kesin:)

0|0
    0|0
  • Hangi bayramdı hatırlamıyorum ama, resmi bayramlardan birinde yürüyüşe beni de almışlardı. Tatil günü yürüyüşteyim, hem de en önde bayrak taşıtıyorlar bana... Biraz da uzunum yaşıma göre o zamanlar. Bayrağı öyle bir coşku, öyle bir sinirle sallıyorum ki hırsımdan, yanımda hocanın olduğunu unuttum.. Sen git bayrağı yana doğru var gücünle salla, daha doğrusu hocanın gözünün içine geçir... "Gözüme soktun bee!" diye carlayınca çok utanmıştım, ayrıca üzülmüştüm :D Allah'tan dersime girmiyordu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• abi söylicem ister inan ister inanma aynı olayı bende yaşadım annem çöpü verdi bir elimdede yemek poşeti yemeği çöpe attım çöp torbasını iş yerine getirdim lan babam poşedi bir açtı şerefsiz bu poşette bir sürü çöp var hani nerde yemek diyince o an aklıma geldi yemeği çöpe atmıştım :D

1|1
    0|0
  • üniversitedeyken ev terliklerimle okula gittim sınava girdim malesef. unutmuşum ayağımda öylece çıktım geri dönmeyede vaktim yoktu sınava geç kalıyodum öylece sınava girdim herkes çok gülmüş rezil olmuştum

1|0
    0|0
  • Geçen vizelerde ekonomi sınavında bı soru ıcın arkamdakıne bıse sormaya calısmıstım hoca farkettı öküzce bakıyodu bende dıcek bısey bulamadım silgi verıyom hocam dedım ama arkadasında silgisi vardı hocada nıye sılgı verıyon sılgısı var dedı bende onun sılgısı silmiyo dedım rezıl oldum .. gerısını dusunebılırsın :D :D

0|0
    0|0
  • Çok oluyor öyle.

Örn;

+Burun nedir?

-(unuttuğum için zaman kazanmaya çalışıyorum) Ne anlamda soruyorsun? :D

Burda burun'u örnek olarak gösterdim yoksa burunu bilemicek kadarda salak değilim. :D

1|0
    0|0
  • Şehirler arası otobüs yolculuğunda mola sırasında küçük abdesti icra etmeyi unuttum.Gideceğim yere kadar tutmuştum :)

0|0
    0|0
  • İş yerine iki ayağımda iki farklı ayakkabı ile gittiğim gün.

1|0
    0|0
  • bi kere antalya giderken tuvalettim geldi allahım bu mola yeri nerde diye kıvranıyordum otobüs mola verdi muavin inmeden önce ben indim koşa koşaa hiç unutmuyorum arkadaşın tüm tatil dilindeydimm :)

0|0
    0|0
  • 17 yaşında sigarayı ağzımda unutmuşum babamın yanına gittim oda ağzıma yapıştırdı sigarayı :))

0|1
    0|0
  • yuh ya yuh süpersin yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...