Camii yaptırdın da gelip yıktı mı?nedir bu tripler hanımlar beyler..

(ben dahil hepimiz adına)yırtınıp duruyorsun arzuladığın insan seni sevsin sana ilgi göstersin diye ve bunun için çabalıyorsun bir nevi çıkar-menfaat olayı.sonra adam ya da hatun kişi seni sevmeyince vay ben senin için neler yaptım ,yok efendim karşılıksız sevdim,kıymet bilmedi..e çirkini sev o zaman hacı,yeşili koru..hem arzuladığım adamı-kadını seveyim,beni sevsin diye uğraşayım hem eğer o beni sevmezse basayım isyanı..sanarsın ki kanatları vardı sevdiği yoldu.

var mı aranızda sevdiğinin adına hayrat yaptıran,bi çeşmeye adını veren?bir camiiye yapımında katkı sağlayan?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bir nevi çıkar-menfaat mi, çok ayıp

0|1
    0|0
  • eee bırakda biraz isyan etmeye hakkı olsun.

0|1
    0|0
  • hiç kimsenin kimsenin üstünde hakkı yoktur ama evli insanlar biraz daha farklı zaman zaman isyan edebilirler verdikleri aldıklarını karşılkamıyorsa içerlenir biraz...hadi ama herkes böyle düşünür zaman zaman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne sevdiğim ne de arzuladığım biri var ha arzuladığım biri varsa da o da alexandra stan sorun yok beklemede tamaam :D

0|1
    0|0
  • kalbime adını vermişim jayrat da neymiş be adam

0|1
    0|0
  • Güzel fikir.

Yeterli param olsa okul yaptırırdım.

0|1
    0|0
  • çıkar menfaat değil bu, insan emeğinin karşılığını almak istiyor. sevdiği kişinin can yakmasıyla da bu sitemi etmesi gayet normal bir durum bence

0|0
    0|0
    • neden emek veriyorsun dediğin gibi karşılığını almak içinse bu menfaattir hacı

• adil bir durum değil yani

• adil olduğunu kim söyledi ki?:) aşktan bahsediyorsun ne adaleti.

Yükleniyor...