Kapat

Camii yaptırdın da gelip yıktı mı?nedir bu tripler hanımlar beyler..

(ben dahil hepimiz adına)yırtınıp duruyorsun arzuladığın insan seni sevsin sana ilgi göstersin diye ve bunun için çabalıyorsun bir nevi çıkar-menfaat olayı.sonra adam ya da hatun kişi seni sevmeyince vay ben senin için neler yaptım ,yok efendim karşılıksız sevdim,kıymet bilmedi..e çirkini sev o zaman hacı,yeşili koru..hem arzuladığım adamı-kadını seveyim,beni sevsin diye uğraşayım hem eğer o beni sevmezse basayım isyanı..sanarsın ki kanatları vardı sevdiği yoldu.

var mı aranızda sevdiğinin adına hayrat yaptıran,bi çeşmeye adını veren?bir camiiye yapımında katkı sağlayan?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• bir nevi çıkar-menfaat mi, çok ayıp

0|1
    0|0
  • eee bırakda biraz isyan etmeye hakkı olsun.

0|1
    0|0
  • hiç kimsenin kimsenin üstünde hakkı yoktur ama evli insanlar biraz daha farklı zaman zaman isyan edebilirler verdikleri aldıklarını karşılkamıyorsa içerlenir biraz...hadi ama herkes böyle düşünür zaman zaman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne sevdiğim ne de arzuladığım biri var ha arzuladığım biri varsa da o da alexandra stan sorun yok beklemede tamaam :D

0|1
    0|0
  • kalbime adını vermişim jayrat da neymiş be adam

0|1
    0|0
  • Güzel fikir.

Yeterli param olsa okul yaptırırdım.

0|1
    0|0
  • çıkar menfaat değil bu, insan emeğinin karşılığını almak istiyor. sevdiği kişinin can yakmasıyla da bu sitemi etmesi gayet normal bir durum bence

0|0
    0|0
    • neden emek veriyorsun dediğin gibi karşılığını almak içinse bu menfaattir hacı

• adil bir durum değil yani

• adil olduğunu kim söyledi ki?:) aşktan bahsediyorsun ne adaleti.

Yükleniyor...