Facebook'ta tanıştık, sesini bile duymadım ama onu çok istiyorum.

Facebookta bir arkadaşımın çok yakın arkadaşı olan bir çocukla konuşmaya başladım. Önce o ekledi, tanışma konuşması gibi bir aşama oldu. Fotoğraflarını falan gördüm tabii. Ne yazıyor, ne yapıyor takip ediyordum. Sonra bir ilişkiye başladı. Hiç de önemsememiştim.

Ben sonra biriyle bir ilişkiye başladım, aşık oldum zaten. Bu çocuğun varlığını bile unuttum. Gözüm de pek bir şey görmüyordu.

Sonra ayrıldık sevgilimle. Bu arada da çocuk tam o sıralar sevgilisinden ayrılmaz mı? Biz yine facebook ve msnde konuşmaya başladık. Tüm gün ve gece konuştuk. Bir türlü bilgisayarın başından kalkamadık. Sonra telefon numaralarımızı verdik birbirimize. Konuşmadığımız zamanlarda sürekli mesajlaşıyoruz.

Normalde ben internette hiç flört falan etmem. Tüm sevgililerimle normal tanıştım. Hatta böyle şeyleri de çok banel bulurdum. AMA...

ÇOK HOŞLANIYORUM ONDAN... İçimde olumlu bir his var ve birbirimizi deli gibi istiyoruz. Mesajlarla bunu belli ediyoruz.

Çok garip hissediyorum...

O başka bir şehirde.

Buluşma planları yapıyoruz.

Sesini duymadım daha:) Ama her şeyi çekici geliyor.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bi heyacan bunlar yasadıktan sonra hepsi gececek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı şey başıma geldi daha 2 qün önce .d çıkmamızın 2. günü ve perşembe günü eğlence var.d

ama biz aynı şehirdeyiz tbkiside .d

0|0
    0|0
  • kızların yaptıgı en buyuk hatalardan biri, internette tanıştıgı adamı, herkesden farklı zannetmeleri. İnternette kimsenin kusurunu, eksiğini göremessin. Böyle tanışma olmaz, olmamalı.

0|0
    0|0
  • ilişkilerde yeni trend bu ve normalden yollarla tanışmadan daha fazla heyecan verici oluyor. o farklı şehirde sen farklı..

0|0
    0|0
  • olayın akışına bırak boğma kendini ve karşındakini gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...