Ne yapmak istiyor anlamadım ya

benim hç suçum olmayan bir konuda beni sucladı sevgilim ben ayrılmak istemdm çok seviyorum onu ama o ayrılmayı secti mesajlarıma cevap vermdi suçsuz olsamda özr dledim peşneden kostm kendmi anlatmak icn istemyorum soğudm seneden ddi 2 hfta mesaj atmadm zor tuttm dn mesaj gldi knusyoz smdi barısalm ddm ama o konuları acacksan knusmayalm dyo amacı ne ya beni braktı şmdide arıyo ben unutmaya clısrken nye byle bsi yapar ki.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yeni birini bulmuş senleyken görüşmese bile mesajlaştığı biri. sonra ondan tekmeyi yemiş sana geri gelmiş hemcnsim falan ama durum böyle görünüyor. seven bir kız suçsuz yere bir adamı suçlamaz hadi suçladı dıyelım öür diliyorsa erkek. seven kız asla karşı koyamaz kabul eder özrünü ama onun hayatına o ara biri girmiş demedi deme

0|0
    0|0
    • zaten bende geri adım yok seviyordum kendisi istedi köpek gibi peşimden koşar şimdi ama oyuncak değilm ben ben perşembe günü yeni bir kızla buluşmaya gidiyorum faceden ilişki durumu yaptık artık beni arasada bşey değişmiyor haketti bunu bence.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...