Düşünki tabutun içinde üstün toprak ile örtülü içeride bir ışık ve bir cep telefonu ? ve oksijen bitmesine

20 dk var...sana bu kötülüğü kim yapmış olabilir bilemiyorsun .. içerde çırpınıyorsun telefon un vodafone çekmiyor anasını satim :)) ölmek için bu kadar fantazi olmasa gerek ..ama 20 dakika sonra toprak üstünden bir ses geliyor ve sen ölmeden seni topraktan çıkarıyorlar ve şakaaaaa bunu yapan en samimi arkadaşın ...evet tepkileri alalım ? :)) etkiye tepkiler... ben söyleyim yanlız bu şaka sana ve ark ına 100.000 tl gibi bir para kazandırdı ..parayı kabul eder herşeyi unuturmuydun ? yoksa sana bu kötü şakayı yapan insana tepki ne olurdu ? intikamcımısın ? ya da boşveren mi ?

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Benim gerilim yüksek sese kapalı alanı alana karşı hassasiyetim var bayılıyorum. Bunu yeni tanıştığım biri de çok yakın arkadaşımda bilir "özellikle" söylerim yapılmaz o yüzden yaparlarsa "bile bile"zaten mahkemeye veririm.. bu şaka değil cana kastır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• soruyu okuduktan sonra nefes alamadığımı fark ettim bende böyle bişey var..ne yaparım? sıçarım ağzına s*kerim belasını sonra da paranın hepsini ben alırım nah öyle arkadaşa para tabut kurbanı ben değil miyim*..

1|1
    0|0
  • 100 000 tl para gayet iyi bir para bence korkunun etkisiyle saldırıya geçebilirim tabiki ama parayı duyunca tabiki sevinirim iyiki yapmışsın böle bişey derim... ama demekle kalırmıyım orası tartışılır intikam bana göre ılık yenen bir yemektir (:

0|1
    0|0
  • Öyle şakanın...

0|0
    0|0
  • Artık tüm yabancı film ve dizilerde uygulanan bir sahneyi sormuşsun...Benim hoşuma bile gidebilir,çünkü gece yatarken bile çift kat örtü altında ışık ve hava gelmeden yatmalıyım...MR a girerken bile kapalı istiyorum.Açık alan fobim mi var ne? :D

0|0
    0|0
    • profil fotondaki senmisin ? eğer sensen keman çalıyormusun normalde

sadece fotomu yoksa

birşey dikkatimi çektide uzun tırnaklarla kesinlikle keman çalınmaz :))

• :)) Başka bir yorumda bunun cevabını yazmıştım ama bu soru yakamı bırakmayacak sanırım... :))) Bu fotograf keman çalmaya başlamadan önce (tırnaklarımla vedalaşmadan) çekilen son resmimdi :)

• hem parayı alırdım. hemde aradan zaman geçtikten sonra fena bir intikam alırdım.

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle, o tabuttan canlı çıkmazdım. hattım da vodafone iyi çekiyor ama :D

Kalpten giderdim.

Parayı da bir hayır kurumuna bağışlasınlar şakayı yapana değil. Kusura bakmasın.

Öyle bir şey olursa bu kesin bilgi yayalım arkadaşlar.

1|0
    0|0
    • :D hahah kayıtlara geçiyoruz umarım böyle 1 şakaya denk gelmez ve ölmezsin cunku gerçekten cok boktan bir ölüm sebebi qoshhh haksızmıyım ? :/

• kapıya 3 kere vurdum snn icin allah nazardan korusun ark ım skntı yok :)

• saol canım :))

• parayı alırım e cenaze masrafları malum arkadaşa kefen parası olsun :)))

0|1
    0|0
    • bencede almalısın 50 000 az para değil yanlıs bir daha boyle 1 şaka yapan ark isterse 100 bin lira bile kazandırsa bana bu şakayı yapmamasını bende bir daha yaptıı takdirde tabuttan cıkamıyan sen olursn derdim :)) hışımla tabi ..

• Aynı şakayı anasına yaparım.

0|1
    0|0
  • şimdi bu durumu kafandan mı uydurdun yoksa yabancı şaka programlarından birini mi izledin merak ettim :D çünkü buna benzer bikaç program görmüştüm yabancı kanallarda da merak ettim :)

0|0
    0|0
    • tamamen kurmacaydı emin olabilirsin ;) ayrıca böyle bir şakayı 100 000 tl verselerde yapacağımı sanmıyorum ..ama beyin bedava :)

• Bu sefer ben onu gömerim ama şaka amaçlı olmaz bu ;)

En korktuğum şeydir boğularak ölmek.

0|0
    0|0
    • evet ya cok kötü gerçekten senaryo yazıcam bende böyte qiderse :D

• bilemedim yaa hadi panik atagım varsa 5 dk da gidiversem orda :D

50.000 i alıp sen yoluma ben yoluma derdim , bir kere yapan bida yapar mazaallah ;)

0|0
    0|0
  • Gömerim onu. Yani toprağa..

0|0
    0|0
  • neler yapacağımı tahmin bile edemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bizde bu şakayı para almadan yapanlar var.. la bizde çakmakla aygaz tüpün borusu kaçırıyormu diye kontrol eden adam var..

0|2
    0|0
    • bilmezmiyim yaşarken tabutta olanları ince bir örnekti t.ettim ark ım ..

• zaten bende panik atak var o an zaten canımı Allaha teslim ederim benim ceset mi bulurlar herhalde o onlara daha şok olur

0|1
    0|0
  • valla 100 bin alır arkama bakmazdım arkadaşın hesabını da bir ara alırdım şakayla eşşek şakasıyla

0|1
    0|0
  • bunun filmi vardı gerçekten zor bir an link ilk anda tepki gösteririm parasıda kalmasın gibinden ama biraz zaman geçerse güler geçerim sanırım:) . .

0|1
    0|0
  • suratına saglam bir yumruk atar parayı kırışırdım sonra

0|1
    0|0
  • aynı şakayı bende ona yapardım miktar olurdu 200.000 kapito

0|1
    0|0
  • biz olmusuz uzerimize toprak atmayi unutmuslar

1|1
    0|0
  • bu nasıl fantazi

100 bin cok para degil

0|1
    0|0
  • lan onu eşşek sudan gelinceye kadar döverim sonra paraları g.çtüne sokarım

0|1
    0|0
  • böyle bir şaka olamaz. olursada ruhende bedenende bünye kaldiramaz. cok ciddi bir saka insanin ömrü boyunca psikolojik %80 oraninda izler birakacak bir saka... parasida lazim degil öyle arkadasta lazim degil... kücük bir hikaye... bizim bir abimizin dayisini mi eniştesinimi bir akrabasini defin ediyorlar mezarda canlaniyor tibben olmasi zor ama 1 gün sonra falan mezarda diriliyor lakin su anda hayatta mi bilmiyorum ama akil sagliği normal degil...

0|0
    0|2
  • zaten terk-i diyar düşünüyorum o yüzden pek sıkıntı olmazdı.

hem sonunda 50.000tl de var.

0|0
    0|0
  • Olum bu sahne bir ara Kurtlar Vadisi'nde polata yapıldı ya la. Adam tabutla polatı gömdü telefonu çekmiyodu oksijen tam bitiyordu biri polatı çıkardı. Dün gibi aklımda mk..

0|0
    0|0
    • kardesim inan ole 1 kac sahne elbette bende qordum ama bunu şakaya cevirmem tamamen kafamda kurmaca bir an böyle 1 sahne yarattım bende ayrıcak kurtlar vadisine ömrümde taş patlasın 3 5 bölüm belki bakmışımdır..:)

• Arkadaşımın hakkınıda ben alır döve döve tabuda sokardım onu herhalde. Düşünemiyorum şuan o anki ruh halimi. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...