Canımı yakanların canları yansın.

eski sevgilimle 3 senenin ardından birbirimizi severek bazı sebeplerden ötürü ayrıldık . o başkasını buldu hemen, devam ediyorlar bana nispet yapıyorlar resmen umurunda değilmişim gibi davranıyor ya da gerçekten öyle bilemiyorum .. ama 3 seneyi bu kadar kolay bitirebilir mi gerçekten ya da bende başkasını bulsam duysa kıskanır mı ne hisseder sizce oda benim hissettiklerimi hissetsin barışmak değil zaten amacım. boşver uğraşma yazacak olanlar hiç yazmasın bile ben bu şekilde mutlu olamıyorum bişeyler yapmam lazım.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• egon şu an çok rahatsız. Bundan aylar sonra belki umursamayacaksın belki bunları...

Yok şu an' ı kurtarmak istiyorum dersen bir sevgili edin ve kıskandır, mutlaka kıskanır emin ol.

Ama kendini düşün, onun egolarını değil, bu senin için en faydalı olanı.

cut.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• skm beynini yaa bırakda adam mutlu olsun mk ne orspusun ya ayrılmasaydn 3 seneymiş sknde bile değilsindr bu kdr kolay

0|0
    1|0
    • güzelce oku bakalım önce hem ben söylediklerinden bişey anlamadım sadace iğrenç küfürler yazıyor ya hep söylüyorum zihniyet çok önemli yazık cehalet kötü birşey :(

• off tamam yaa anladım seni kafanda kurgula oyna sen çocuk senden ayrlmş boşuna g.tünü başını sallıyosun ben aslnda senn iyiliğin için diyorumda nese

• hıım peki ozaman teşekkür ederim .

• Seven insan bunu yapamaz ya lanet olsun aska sevgiye

1|0
    0|0
  • Ne diyor kitapta .Açtığın her yaradan ,Hesap sorar Yaradan . sen rahad ol .

1|0
    0|0
  • sen 3 dıon bn 8 seneye cızık attımm ey gdıı

1|0
    0|0
    • eee noldu sonra

• hımmm

• mesela bana yattıyrm dedı o mesajlara batım sabaha kadar mesajlasmıs cocuklaa yuzsuz kadın

• boşver uğraş. yazayım o zaman akshgdksaj

1|0
    0|0
  • Nasıl bir acı çekmesini istiyorsun. Tırnağı çekilir gibi sert ve ani mi . Yoksa ete batan kıymık gibi aheste ama devamlı bir acımı

0|0
    0|0
  • onun gibi bir pislik olman gerekmiyor. sen biraz dinlen artık kafanı topla doğru birini bulana kadar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen 3 sene diyorsun ben 7 senelik evliligimi bitirdim ve kapima gelip barisalim diyen adam 3-4 ay sonra dügün yapti sakin onun cani yansin diye sucsuz bir insanin hayatina giriponu kullanma

0|0
    0|0
    • off inanmıyorum ne hissettiğini anlayabiliyorum :( Allah bize sabır versin bu erkeklerin uçkuru için yapmıcakları şey yok işte ...

• amin cümlemize insallah bol bol dua et ve ilahi adalete sigin aglama üzülme demicem cünki imkansiz ama bol bol dua et

Yükleniyor...