Konuşmayı sevmeyen biri hakkında ne düşünürsünüz?

Çok konuşmayı sevmiyorum gerektiği yerde konuşuyorum ve susuyorum diye insanlar hep bana sorular sorup sıkıyorlar neden hiç konuşmuyorsun, canın hiç sıkılmıyor mu vs vs.. her neyse siz nasıl görürsünüz benim gibi tip insanları

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Brnde bu tip konulara maruz kaliyorum

Yalnis kalmayi konusmamayidaha dogrusu gerektiginde konusulmasi tarwftariyim

Ama millete bakiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben genelde oyle ınsanların kendısıne guvenının sıfır olduguna ınanıyorum ama hepsı de öyle degıl tabıkı bazılarınınkı de olgunluk

0|0
    0|0
    • Ben çenem yorulduğu için sakız çiğnemeyi bile sevmeyen bir insanım güvenle alakası yok sadece insanlarla konuşmayı sevmiyorum gerektiği yere konuşuyorum ve konuyu kapatıyorum ne işle meşgulsem ona devam ediyorum güven meselesi değil o olsaydı o başlığı atardım :)

• İşte bende buna tav olurum nıye ozguvenın yok ? etrafındakı ınsanlarda senın gıbı ınsan degıl mı ?

• herkesin hayatı aynı değil ailemle sorunlarım yüzünden bu haldeyim.

• boş konuşmaktansa gerektiğinde konuşmak daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • İşte sürekli beni konuşturmaya çalışan insanlar var etrafımda kalpte kırmak istemiyorum ayıp olmasın diye :)

• Makul.

Bazen insan beraber susabileceği birini arıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı fikirdeyim. Seninde otoriter olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Konuşup tersleyip kalp kırmakta istemiyorum ama ısrarla etrafımda beni konuşturmaya çalışan insanlar çok canımı sıkıyor :)

Yükleniyor...