Özel hastahanelerde bu normal mi?

Yarın için özel hastaneden randevu almıştım. Babamı aramışlar kızınız gelecek mi diye. 21 yaşındayım. Aileme söylememiştim telaşlanmasınlar diye. Sinirlendim böyle olunca hakkı hukuku yok mu bu işin babam da olsa belki söylemek istemediğim şeyler vardır zart diye arıyorlar. Geçen gitmemde de avuç içi parmak izi falan almışlardı neyin kafasında bunlar. muayene ücreti de 50 tl olmuş paramızla rezil oluyoruz resmen

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• özel hastanelerde hasta önkayıt formunu dolduruyor onlar dolayısıyla kesin bilgi almaları gerek hasta haklarını göz ardı ediyorlar çoğu zamann.. yengem doktor ordan biliyoruumm ..

0|0
    0|0
    • bilgimi alsın da babamı aramak ne demek eşşek kadar olmuşum şikayet edemez miyim onları

• peki sağolasın

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen neden ev telefonunu verdin ki?

0|0
    0|0
    • evi değil adamın cebini aramışlar. ben vermedim numarayı

• Vay anasını nerden bulmuşlar ve ne hakla arıyorlar? Yaşın 21 ise asla ebeveynlerini arama hakları yoktur.

• ben de öyle biliyorum. babama kadın hastalıklarına neden gittiğimi açıklamak zorunda kaldım o arayan gerzek yüzünden

• 21 yaşındaysan yasal hakkın vardır efendim . eğer özel hastaneyse önce git ağzına geleni söyle gıkını çıkaramazlar medical park hastanelerinde sıkca görülen bir durumdur

0|0
    0|0
    • medicanaydı randevu aldığım. söyleyeceğim zaten kadın hastalıklarına gitcem babamın bilmesine ne gerek var ne biçim insanlar ya

• hakkını sonuna kadar ara derim...

• şikayet etsene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zaten 50 tl idi :S

aramamaları gerekti ama sen onlara babanın nosunu mu verdin ?

0|0
    0|0
    • 1 ay önce 30 tlydi burada. ben vermedim numarayı neden aradılar onu da anlamış değilim

• Bence sacmalik yapmamalari lazim peki babanin nummarasini nerden bulmuslar senmi verdinki

0|0
    0|0
    • hayır ben vermedim. bilgiler çıkıyor zaten babam da daha önce oraya gittiyse numaraları vardır onlarda. ama çok saçma yani kadın hastalıklarına gidecektim uzun zamandır adetim kesilmedi bunu babamın bilmesine gerek yok düşüncesiz herifler

• Cok haklisin delilik aptalik yapmislar sonucda hasta doktor iliskisini ozel kalmasi lazim burada bile soruyorlar

• Oha ya bir kürtaj yaptirmaya gitsek bütün sulaleyi aricaklar herhalde*

0|0
    0|0
    • :D ararlar valla

• Yuh ya özel hayata hic saygi yok

Yükleniyor...