Alkol zeka kullanabilme gücünü arttırıyormuş. Siz ne düşünüyorsunuz?

Belaruslu bilim adamlarının araştırmasına göre; alkol zeka kullanımını daha çok yükseltiyor. ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Test yaptılar braniac diye bir programda. 2 şişe bira içti ve performansı arttı ama daha fazla içtiğinde performansında düşüş gözlediler. Yani dozuna bağlı olarak değişiyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• O değilde sen limit yok filmini izle bak :)

0|1
    0|0
  • Doğruluk payı var, o halde alkole girişelim anlamına da gelmez.

cut.

0|0
    0|0
  • saçmalık akıl çalışır ama onu uygulayacak beden olmuyor ki

0|0
    0|0
  • evet arkadaş sınavdan önce mutlaka bir bira içer ve sınav sonuçları süper ötesi gelirdi

1|0
    0|0
  • çükümü yesinler.

Benim beynimde de normal bir insandan fazla theta dalgası yayıyor.

eski rahatsızlıgımdan dolayı.

:D

0|0
    0|0
  • o değilde tequilanında zihni %70 açtığı fantezilere yaklaştırdığı söylerniyoorr ? napalıımm tekila fıçısımı alalım yani?

0|0
    0|0
  • Dikkat dağılacağı için doğru olma imkan ihtimali pek yok.

0|0
    0|1
  • İlk önce beyindeki inhibitör nöronlar üzerinde etki gösterdiği için az miktarda alkolun performansı arttırdıgı kanıtlanmıs birseydir zaten :)

0|0
    0|0
  • Sezen anneniz durduk yeremi buluyor sanıyorsunuz o sözleri,yeni keşfetmişler aah ah

0|1
    0|0
  • Alkolun Faydası olsaydı; içki tüm kötülüklerin anasıdır buyurulmazdı.

0|1
    0|0
    • hangi gerizekalı söyledi onu?

• Alemlere Rahmet Olarak Gönderilen Peygamber Efendimiz Muhammet mustafa (s.a.v) söyledi..

• Brlatuslu bilin adamları deneyi sarhosken yapmış belliki :D

0|0
    0|0
  • alındığı an için rahatlama sağladığından olabilir. ama alkolün beyin hücrelerini öldürdüğü de biliniyor. yani anlık olarak bir kapasite artışı sağlasa da uzun vadede beyni çökerten bir şey. tıpkı doping ilaçlarının vücudu tahrip etmesi gibi.

0|0
    0|0
  • canlı bir kobay olarak yani aşırı içen bir adam olarak kafayı bulmaya az kala beynim çok üretken oluyor yaratıcı olabiliyorum çok kerede ıspatladım.ama o sınırı geçtimide herşey tepetaklak oluyor vede hafıza kaybı yapiyor

0|0
    0|0
  • yavv hee heee :))

0|0
    0|0
  • Sebebi sizce ne olabilir?

0|0
    0|0
    • Zeka farkedebilme yeteneğidir bir miktar alkol alınca aklın dengesi bozulmaya başlıyor Daha farklı düşünmeye ve calısmaya baslıyor bir miktar için aslında mantıklı zekanın artması fakat bu sadece süreli etki gecinceye kadar farklı bir bakıs acısına sahip oluyorsun ama ölen beyin hücreleri gelmiyor geri ve fazla alırsan zıvanadan cıkıyorsun

• İsviçreli bilim adamları derse inanırım ben.

0|0
    0|0
  • kım demiş sarhoşluk kotudur dıye ben herseyını ayıkken kaybettım:))

0|0
    0|0
  • doğru olabilir.zekama güvenirim :)

0|0
    0|0
  • Belaruslu bilim adamlarına katılıyorum

0|0
    0|0
  • sacma tabiki ne dusuncem

0|0
    1|0
  • Dexteriat adlı bir arkadaş demişti evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır alkol sadece beyinde ki korkuları kaldırıyor daha doğrusu düşünme yetisini açıyor. böylece kendini frenlememiş oluyorsun

0|0
    0|0
    • Zeka farkedebilme yeteneğidir bir miktar alkol alınca aklın dengesi bozulmaya başlıyor Daha farklı düşünmeye ve calısmaya baslıyor bir miktar için aslında mantıklı zekanın artması fakat bu sadece süreli etki gecinceye kadar farklı bir bakıs acısına sahip oluyorsun ama ölen beyin hücreleri gelmiyor geri ve fazla alırsan zıvanadan cıkıyorsun

• Ben alkolle ciddi düşünüyorum zaten aramız pek iyidir kendısıyle :))) Geceleri onunla geçiriyorum

0|0
    0|0
  • o zaman şanslıyım

0|0
    0|0
  • Zekalıyım ama amele olmak istiyorum.

0|0
    0|1
  • Oh yes.

Absinthe iç, uç.

Aff.

Emesim geldi.

Mnskm.

0|0
    0|2
  • Insanda beyin hücreleri kendini yenilemiyor. Alkol kullanımı ve gürültü beyin hücrelerini öldürür. Zeka nasıl artıyor merak ettim. Beyin hücreleri ölmeden zekaya bir etki flan mi gönderiyor. Saçma

0|0
    0|1
Yükleniyor...