Annemin bu davranışı zoruma gitti siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Annem ben sırf çalışıp meslek öğreneyim diye Şu an çalıştığım yerdeki maaşa ek 200tl veriyormuş bunu demin dedi önce bir mal mal dondum kaldım annem senin maaşın aslında o kadar değil ben ekliyorum deyince ve işyerinde ki herkes biliyormuş bunu duyunca çok koydu sırf fazla para veriyorlar diye oranın kahrını çektim başka stajlara gitmedim bunları düşündükçe ağlıyorum bildiğiniz aptalmışım!

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anneler bi'şey sakladıkları zaman insana çok koyuyo.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• niye aptal olasın ? Kim olsa senin gibi düşünür, öyle sanırdı..

1|0
    0|0
  • bence saçmalıyorsun orda zaten staj yapıymuşsun sen stajere kaç para verirler zaten annende 200 lira fazla koymuş üstüne ne var bunda ağlayacak :S

0|0
    0|0
    • Bok gibi yerde çalışıyorum ve ben çoğu stajyere göre işi daha iyi bildiğim halde işte eziliyorum bilseydim bunu ordan ayrılır adam gibi yerde çalışırdım

• annnenin yaptıgı doğru bişey degil belki ama emin ol sen aptal degilsin :D yani en azından bunun yüzünden degilsin

1|0
    0|0
  • mallıkla bir alakası yok ... mutlu değilsen ayrıl işinden .. :/

1|0
    0|0
    • O kadar kaliteli yerler çağırdı ya birde böyle aptal yerine konulmak koydu

• Maaş günüm normalde yarın ve yarın almam gereken 100tl var onu alıcam diğer kalan parayı almam.Kavga edemem çünkü annem orda seansa giriyor

• hmm .. sen daha iyi bilirsin bu hayat senin .. :)

• bu durum biraz gururla alakali bence. eger para sikintin varsa bunu normal karsilamalisin eger yoksa kirilmakta haklisin. fazla uzerine gitme annenin.

0|0
    0|0
    • Evet gururum çok kırıldı bir an donup kaldıktan sonra odadan kovdum yediremedim..

• Yok sadece bir kaç gün daha çalışıp ayrılcam hocam zaten bana göre yeni iş ayarlar

• hayirlisi olsun:)

• Sanırım sen bu duruma arkamdan iş çevirdiler diye bakıyorsun ama bu tarz olaylarda bu yapılan eylemin değer niteliği hemen algılanamaz.Bundan bir 10 yıl sonra annene hak verirsin ya da tam tersi.

0|0
    0|0
    • Böyle olacağına gider başka yerde sadece yemek ve yol parasına çalışsam şimdi daha iyi bir ruh halinde olurdum

• Bence olayın sıcaklığıyla abartıyorsun.Sakin ol ilerde anlarsın niye böyle bişey yaptığını.

• Ağlanılacak bir durum yok bence

0|0
    0|0
  • o da eminim senin için yapmıstır bir düşün hele niye vermiş olabilir

sadece meslek için degildir heralde

0|0
    0|0
  • Bunu sana arkadaşın yapsaydı, eminim bu kadar zoruna gitmezdi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...