Mutluluktan korkuyorum.

Ne zaman mutlu olsam kendimi mutsuz edecek bir neden arıyorum o mutsuz şeyi düşünüp ağlıyorum falan . herkes mutlu olanlara özenir ben depresyona girenlere özeniyorum bende öyle olmak istiyorum okulda dışlasınlar hiç arkadaşım olmasın falan istiyorum . Sorunum ne olabilir ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme bu devirde seni üzücek çok insan var depresyon özlemi çekmessin :)

1|0
    0|0
    • Ama umarım bana verdiğin bu ufacık gülün en güzelin seni mutlu edicek insanlardan kat kat fazlasını alman dileğiyle. Üzülüceğimiz zamanlar daha çok olucak hayatımızda mutluluğu hissettiğin an aklına sadece şu gelsin keyfini çıkar kızım de gül geç inadına :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Sosyal ortamlara gir biraz. İnsanlarla kaynaş. Mutluluk sadece sende, benliğnide değil.

0|0
    0|0
  • biraz kafanı dinlemek istiyorsun hepsi bu.. yalnız kalmak ve kafanı dinlemek. bir sorunun olduğunu düşünmüyorum. tamammı tatlı kız,)

0|1
    0|0
  • başlıbaşına bir sorun gibisin sen doktora gözük bir gözük

0|0
    0|0
  • kusura bakma canım ama sen kaşınıyorsun burnun havalarda büyük ihtimal sorunun bu

0|0
    0|0
  • Kendine olan güvensizliğin var

0|0
    0|0
  • pıskolojık bence (:

0|0
    0|0
  • Dayak istiyorsun sen bence :))

0|0
    0|0
  • Ergenlikten bunlar işte hep.

0|0
    0|0
  • Tek sorun fazla mutlu olman :D

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum da çok güzel bir yüzün var ya.melankolik olmak da bazılarına yakışır :)

0|0
    0|0
  • En son ne zaman gerçek anlamda güldüğümü hatırlamıyorum.En son ne zaman biri gözlerimin içine bakıp gülümsedi bilmiyorum.Belki hiç.Benim hiç gerçek bir arkadaşım olmadı biliyor musun?Zaten sen kendimden nefret ederken kim sever ki seni.Okulun kapısından her yalnız girdiğimde saate bakıyorum.zaman geçmiyor gün geçmiyor.Duymuyormuş gibi yapıyorum arkamdan söylenenleri,iftiraları,Gülüyorum ve iyi hissettiğimi söylüyorum tabi soran olursa.Şimdileri öyle bir soğudum ki hayattan ölmek ya da yaşamak bir anlam ifade etmez oldu bana.Ve sen böyle mi olmak istiyorsun?Ne kadar kırıldığımı ve toparlanmaya çalıştığımı bilsen keşke.Keşke bilsen birinin bana sarılmasına ne kadar muhtaç olduğumu.Çünkü yoruldum.Ne için yaşadığımı bile bilmez halde sendeliyorum hayatta.Bu gecede ay parlıyor gökyüzünde ve ben ulaşamıyorum ona.Tanrı biliyor ya denedim toparlanmayı.Hala da deniyorum.Ve sen benim gibi olmaya mı özeniyorsun.O halde sana biraz lafım olacak.Mutlu olduğun zamanların tadını çıkar çünkü sonsuza kadar sürmüyor.Arkadaşlarının değerini bil çünkü bazılarımız hiç arkadaş edinemedi kendine.Zaman akıp gidiyor ve sen ona karşı yüzmeye çalışıyorsun. Sadece uzaklaş herşeyden ve git biraz başını dinle.Müzik dinle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belkide herşeyin fazlasıyla vardır.. mesela kuzenim tek çocuk olduğu için annesi babasi prenses gibi davranırdı herşeyi alılardı, şimdi öyle bir sapıttı ki sadece eski bozulmuş kirlenmiş eşyalarla mutlu oluyor.. bende anlamış değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...