Hakan çalhanoğlu Galatasaraya gelirsem kesinlikle 10 numaralı formalı giyerim sneijder 10 numarayı verir mi?

hakan gözü sneijderin formasında yine karar sneijderin zavallı melo sneijdere verdi sneijder daha 1 yıl olmadı 10 numara giyeli

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder varken Hakan´a sıra gelmez.Dün açıklamasında "Sneijder´le mücadele edeceğim ve formayı ondan alacağım" dedi

Hakan Böyle hayaller kurmasın Sneijder´in ölüsü bile oynar Hakan Sneijder´le yarışmayı bırakıp ondan birşey öğrenmeye çalışsın

4|0
    0|2
    • değil mi gençlik işte renktaş :)))

• önemli değil artık gizleniyorum renktaş bıktım artık galatasaraylı olduğum için rahatsız olan barzolardan :(((

• Bence onların senden rahatsız olmalarına gerek yok onlar zaten kafadan rahatsızlar

Erkekler Ne Diyor 13

• süslü sen oldugun anlaşılıyor annem 45 yasş ustu gizlenme sen :D

1|0
    0|0
  • böyle bişey dediğine inanmıyorum uydurma haber forma numarası en son düşünülecek sorun hele bir gelsinde çözülür o sorun

1|0
    0|1
    • canlı yayında söyledi renktaş duydum 10 numaralı formayı giymek istiyorum dedi :))

• hmm ama sneijder varken ısrar etmez renktaş merak etme Galatasarayda başarıları tadınca arkasında ki numaraya pek önem vermez :)

• Hakederse alır. Ama zannetmem alacağını

0|0
    0|0
  • egosu yüksek bir yıldız oyuncu genç bir oyuncuya forma numarasını vermez

0|0
    0|0
  • Vermez,vermemesi de lazım zaten

0|1
    0|0
  • Kafasını verir :Ds

0|1
    0|0
  • Galatasarayda 10 numaralı formanın bir önemi yok sabri bile giyebilir. her sezon el değiştiriyor zaten.

0|0
    0|1
  • Hakan kim sneijder kim Beşiktaşlıyım ama birisi Madrid forması giymiş diğeri hala hamburgda aralarındaki kalite ap açık ortada

0|1
    0|1
  • Boş boş konuşmuş :)

0|0
    0|0
  • vermez ama hakan ileride sneijder den iyi olacak

0|0
    0|2
  • Sneıjderden bırşeyler kapsın ozaman bakarız

0|0
    0|0
  • hakan adına talihsiz bir açıklama olmuş. yalnız melo isteyerek vermişti numarasını.

0|1
    0|0
  • ya snejder hayatta vermez dunku cocuga 10 numarayı verırmı okadar karıyerlı futbolcu

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 10 numara bu kadar basit ve değersiz değil ..

Zamanında 10 numarayı kimler kimler giydi ( Metin Oktay , Hagı , Arda ) şimdi bu kadar basit ve kolayca el değiştirmemeli ..

Ne Melo , Ne Sneijder Ne de Hakan 10 numarayı hak edebilecek oyuncular değil..

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir açıklama duymadım ama kendisi bu kadar 10 numaraya meraklıysa hiç transfer olmasın gelecek sezon Hamburg'da oynamaya devam etsin gelecek sezon orada giyecek çünkü 10 numaralı formayı

0|0
    0|0
  • Hakan çalhanoğlu kim ya 1 yıllık futbolcu hemen yıldız yaptınız

0|0
    0|0
  • 10 numara bir kere Sabri Sarioglunun hakki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...