Çükünüzün Restore edildikten önceki dönemleri hatırlıyor musunuz ?

O dönemleri özleyen o günlere dönmek isteyen varmi ?

küçüklügümü cok özledimki ben.

Güzel anılarınız var mı?

Ya siz hanımlar ? :)

güzel günleriniz varsa paylaşırmısınız :) ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bisikletimden düşüp dururdum, annem saçlarımı hep kısacık erkek saçı gibi kestirirdi. Hiç tatlı bir kız olamadım bu yüzden. Mahallede yakartop, istop, sek sek oynardık, ip atlardık. Apartmanda otururduk ama ev kapımız hep açıktı neden bilmiyorum. Birgün evde otururken en yakın arkadaşım kendiliğinden sessizce evimize girmişti. Çarşaflardan çadır kurardık evin ortasına, pudingi hemen bitmesin diye çay kaşığıyla yerdik. 3. katta oturan salih abiden ölümüne korkardım. Güzel günlerdi:) Gerçekten mutlu olduğum bir zaman dilimiydi.

0|0
    0|0
  • link

Muc muc.

0|2
    0|0
  • Ahaha ilk regli oluşumu babama söylemiştim ahahah :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir bisikletim vardı :) Babam sahile götürür bindirirdi o heycanları hiç bir şeye değişmem :)

0|0
    0|0
  • ilk kez deniz gördüğümde çok mutlu olmuştum çok değişik gelmişti 5 yaşında falandım o güne dönmek isterim

0|0
    0|0
  • Beni annem döverdi, ağlardım, uykum gelirdi, sonra kırmızı kürkümü giydirip rahmetlik annenemlere giderdik evcilik oynardık.

0|0
    0|0
  • Ahahah yok artık :D öküz :D çük dedi :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sünnetli doğmuşum <3

0|0
    0|0
  • sünneti kast ediyorsan o döenmde çükümüzün varlığının pek bir anlamı yoktu :) ama küçüklüğümü özledim la eski günlerr nerde

0|0
    0|0
  • Mahalle maçları neydi be her seferinde kavga kıyamet

0|0
    0|0
  • çok uzundu yarısını mı kestiler ne bu özlem :D

0|0
    0|0
  • Güzel yıllardı.restorasyon calısmalarını 2 vinc yardımiyla 3 ic mimar 2 mühendis 1 de fenni sünnetci vasıtasıyla halletmistik.kabuk ise simdi ingilterede bir müzede sergileniyor.

0|0
    0|0
  • evet,ucundaki deri felan filin hortumunu andırırdı:)ama sonraaaa"maşallah"taktılar:)))ZAZAZAZAZA:DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...