Bir insandan neden nefret edersiniz?

Sınıfınızda, iş ortamınızda, mahallenizde vs. daha bir çok örnek verilebilir. Birsürü insanla karşılaşırsınız. Hepsini sevmemiz mümkün değil. Ama bazılarını hiç sevmez hatta nefret ederiz? O insanları neden sevmediğinizi bir düşünüp yazabilir misiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela Benim Patron Tam Bir Gevşek Deyim.Adam Bana Kızabilmek İçin Hatamı Arıyor Resmen.Ama Bu Hafta Çıkacağım Başkasına Bağırmaya Başlasın. (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlkel düşünen,tamamen dış görünüş bağımlısı,insanları parasına göre yargılayan,paranın köpeği olmuş insanları hiçbir zaman sevmedim,sevmem,sevmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • bna terstır. tarzıma uymaz hareketleri bana gore değildir veya davranış şekli veya sözleri bana ama buna nefret denmez.nefret daha değişik bişeydir.

0|0
    0|0
  • yapmaciklardan nefret ederim olduresim gelir o yuzden kiz arkadas bulmam zor oluyor cunku kizlarin cok azi dogal

0|0
    0|0
  • ANLAYIŞ YOK KENDİNDEN BAŞKA KİMSEYİ DÜŞÜNMİYEN PARA BULUP HAVA ATAN DALGA GEÇEN NEFRET EDERİM

0|0
    0|0
  • bence bunun insanın öngörüsü ya da insanın doğal halinden gelen bişi oldugunu duşünmemiz lazım zaten nefret etmezsek işimiz iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimseden nefret etmem.

Buna vaktimi harcayamam.

Sidik yarıştıran tip değilim.

Beni sevmeyen ;

Kıçını parmaklayabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...