Beyler bayanlar yardımınıza ihtiyacım var. :D

Yılbaşı yaklaşıyor bunu bahane edip birbirine hediye alan bir sürü çift var.Bendede sevgilimin facebook şifresi var.Bu gün gizlice girdim.O fark etmeden.Sonra yakın olan bir arkadaşıyla konuşmalarını okudum. :D Bana söylemeden hediye almayı düşünüyor.Bide konuştuktan hemen sonra mesajları siliyor ama tabisi ben öğrendim.Bende bana gelip verince sap gibi kalmamak için ona hiç çaktırmadan bir şey almak istiyorum.Alıp sürekli yanımda taşıyacağım ki bana verince aniden çıkartıyım.Hani bana jest yaptığını düşünecek ben almadım sanacak ama ben hemen çantamdan çıkartınca tepkisini merak ediyorum.Ama ne alıyım hiçbir fikrim yokkk !

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kolye bileklik şekil bir küpe olabilir ne bileyim müzik dinlemeyi seviyorsa sennheiser marka kulaklık olabilir ipod shuffle olabilir aklıma mobilite açısından en küçük olan şeyler bunlar geldi valla..

0|0
    0|0
  • yaptığın ayıp aslında.ama neyse.yılbaşı adı üstüne sevgililer illahi bir şeyler alır.künye alabilirsin veya saat.

0|0
    0|0
    • Sen "Hani bana jest yaptığını düşünecek ben almadım sanacak ama ben hemen çantamdan çıkartınca tepkisini merak ediyorum" yazdığım kısmı ayıplık olarak algıladın sanırım. Orda yapacak bir şey bulamayıp boynuna atlamakla kalmıyım demek istedim.

• İlk olarak "beyinsiz misin" veya "odunmusunuz" diyerek hala için de bir ergen öküzünü beslediğini ortaya koydun.Niye soru açıyorsun diyeceğine hakaret etmeden düzgünce fikir verebilirdin. Ben zaten verdim sen atarlandım deme şimdi ayıplıkmış.Benim şifremde onda var yalnız.Ayıplık diye yorumlayıp bilip bilmeden insanlara beyinsizmisin diye hitap etmende ayrı bir ironi..

• üstüme gelen sensin.ben sana künye veya saat al dedim.fikrimi söyledim.şifre verme işleri saçma.adam yapacağını öyle de yapar.bu işler bana ters.işine gelirse.yazdıklarımı oku ve kendini benim yerime koy.ilk sen başlattın.öyle demesysdin bana şuanda ne güzel fikir alışverişi yapıyorduk ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...